0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Byliśmy w Oświęcimiu
Winterka

"Wspomnienie obozu będzie szło z nami przez całe życie, choć jesteśmy ludźmi jak wszyscy inni ludzie na ziemi. Ale na ręku wytatuowano nam numery na znak, że byliśmy niewolnikami." Książka ta jest zbiorem wstrząsających opowiadań opartych na przeżyciach autorów i ich współwięźniów w czasie pobytu w obozie koncentracyjnym. Książka zawiera opowiadania: 1. "W widłach Soły i Wisły"; 2. "Z...

Książka zawiera opowiadania:
11. "Ogień krzepnie";
12. "U nas w Auschwitzu";
13. "Ludzie, którzy szli";
14. "W obrębie wielkiej postenketty";
15. "Zaczynamy od początku".

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

nikt | 2017-09-16
Przeczytana: maj 2017

Wstrząsająca! Niewyobrażalne cierpienie ludzkie. Wielki, wielki szacunek dla tych ludzi Niemożliwa jest ocena, bo tego nie da się ocenić.

Ines | 2017-11-18
Malwina90 | 2017-11-12