Zgłosuj na książki roku 2017

Witaj w domu

Cykl: Magdalena Hansson (tom 5)
Wydawnictwo: Amber
giovanna

Nie wszystko można wybaczyć Koniec lata. Letni domek w lesie pod Hagfors, malowniczym szwedzkim miasteczkiem. Magdalena Hansson jedzie na spotkanie ze swoją klasą ze szkoły podstawowej. Wolałaby spędzić weekend z ukochanym, który właśnie wrócił z Norwegii, ale tu będzie miała okazję przeprowadzić dla swojej gazety wywiad z jednym z kolegów dziś celebrytą. I na pewno będą się świetnie bawić,...

Nie wszystko można wybaczyć

I na pewno będą się świetnie bawić, dokładnie tak jak dwadzieścia pięć lat temu. I pójdą na nocne podchody, wędrówkę z duchami, dokładnie tak jak wtedy.

Ale impreza wymyka się spod kontroli. Stare nienawiści odżywają, rodzą się nowe. Uczestnicy wracają do dawnych ról: ofi ar i prześladowców. Lecz role się odwracają. Ktoś chce, by teraz prześladowcy doświadczyli bezsilności ofi ar. I ich przerażenia

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/