Olimpiada Szachowa Baku 2016. Polki srebrnymi medalistkami

Wydawnictwo: Własne
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
sport
takisobiejac

Publikacja dotycząca Olimpiady Szachowej w Baku, w Azerbejdżanie, na której polska drużyna kobieca zajęła drugie miejsce, tuż za ekipą Chin (Ju Wenjun, Tan Zhongyi, Guo Qi, Hou Yifan, Zhao Xue).

Zdjęcia:
Maria Emelianowa (ur. 1987)
Andrzej Filipowicz (ur. 13.05.1938)
Anastazja Karłowicz (ur. 29.05.1982)
Andreas Kontokanis (ur. 1981)
Łukasz Turlej

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

książek: 1959
takisobiejac | 2017-03-13
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 12 marca 2017

Dawno nie widziałem tak ładnie wydanej publikacji książkowej dotyczącej sportu. Papier najlepszego gatunku, rewelacyjne zdjęcia, profesjonalne podpisy pod każdym ze zdjęć. Dość powiedzieć, że podano nawet nazwiska szachistek z Kenii, Sudanu czy Jamajki. Rewelacja.
Szachy to konkretny sport, nie ma tu miejsca na niedopowiedzenia. I właśnie taka jest ta publikacja - konkretna, zawierająca wszystkie potrzebne informacje.
Książeczkę można dostać za darmo w Galerii "Szachy Świata" w Zamojskim Centrum Wystawowym. Polecam.

Na półkach