Drugi krok do szachowego mistrzostwa

Maciej Sroczyński Wydawnictwo: Szkoła szachowa SzachMistrz Kalisz poradniki
Szkoła szachowa SzachMistrz Kalisz
szachy ćwiczenia diagramy ilustracje maty szkoła poradnik kurs podstawowy
poradniki
szachy ćwiczenia diagramy ilustracje maty szkoła poradnik kurs podstawowy

Świetna książka, praktyczne zadania. Pomogła mi dobić 300 pkt na lichess w miesiąc. Z 1200 do 1500. I myślę, że własnie gracze na tym poziomie najwięcej z niej skorzystają.

Dodaj cytat z książki Drugi krok do szachowego mistrzostwa