Olimpiada Szachowa Baku 2016. Polki srebrnymi medalistkami

Maciej Sroczyński Wydawnictwo: Własne sport
2016-01-01
2016-01-01
Własne
szachy szachistki Baku olimpiada szachowa Chinki Ju Wenjun Tan Zhongyi Guo Qi Hou Yifan Zhao Xue Monika Soćko Klaudia Kulon

Dawno nie widziałem tak ładnie wydanej publikacji książkowej dotyczącej sportu. Papier najlepszego gatunku, rewelacyjne zdjęcia, profesjonalne podpisy pod każdym ze zdjęć. Dość powiedzieć, że podano nawet nazwiska szachistek z Kenii, Sudanu czy Jamajki. Rewelacja.
Szachy to konkretny sport, nie ma tu miejsca na niedopowiedzenia. I właśnie taka jest ta publikacja -...

• Sport