Grudzień to wspaniały miesiąc. Jeden z dwunastu wspaniałych miesięcy. Szczególny czas. Dla Szortalu, a w szczególności „Szortalu Na wynos”, który pojawia się już od roku. Nie chcę tu wyliczać, ile było ściągnięć wszystkich numerów, we wszystkich formatach. Powiem tylko, że trzeba to liczyć w tysiącach. Przez ten czas mieliśmy okazję zaprezentować Wam wiele dobrych - czasem lepszych, innym razem mniej - tekstów, sporo grafik i recenzji, a od pewnego czasu na łamach „Na wynos” pojawiają się wywiady. Jesteśmy tu dla Was i mamy nadzieję, że nadal będziemy.

Mamy też sporo planów. Będziemy mieszać i wdzierać się na salony.. Postaramy się kontynuować audiobookowe szortowanie. Zadbamy, by co jakiś czas ogłaszać nowy konkurs literacki. Damy z siebie wszystko, by poziom szortalowych tekstów był wysoki. Dziękujemy Wam wszystkim za czytanie, za komentowanie, za śledzenie tego, co się dzieje. Bawimy się dalej.

A tymczasem zapraszamy do lektury nowego "Na wynos". W środku:

Arieniew, Vizvary, Baranowski, Rusik, i wielu, wielu innych autorów.

Ponadto wywiady z Dawidem Kainem i Wiktorem Noczkinem.

Recenzje i grafiki.

Wesołych i do przyszłego roku ;)

źródło opisu: zapowiedź numeru

źródło okładki: screen z pliku

• Dziewczyna mojego brata
  • Na pokuszenie
  • Dziedzice ziemi
  • Zapach diabła
  • Reguła nr 1
  • Ostatnia chowa klucz
  • Snoby
  • Ten nowy
  • Mężczyzna, który gonił swój cień
  • Odyseusze. Zemsta Królowej Piratów
  • Zbrodnia nad urwiskiem

5,8 (5 ocen i opinii)
Ten nowy
Tracy Chevalier

0 (0 ocen i opinii)
Mężczyzna, który gonił swój cień
David Lagercrantz

6,52 (272 ocen i opinii)
Odyseusze. Zemsta Królowej Piratów
Agnieszka Stelmaszyk

Zbrodnia nad urwiskiem