Klątwa Królowej Pereł

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Harlequin
Beautiful Lies
9788323851936

Wydobyto ją z dna oceanu i nazwano Królową Pereł. To bezcenny klejnot bez skazy, perła rzadkiej urody. Lecz ci, co dostają ją na własność, płacą najwyższą cenę. zaledwie wyłoniła się z fal, odmieniła w tragiczny sposób rody Robesonów i Llewellynów. Naznaczyła je na całe stulecia piętnem zdrady, zbrodni i zawiści. Teraz Królowa Pereł należy do Liany Robeson. Odkąd pojawiła się w jej życiu, stało się ono pasmem udręk i niepowodzeń. Niespodziewany cios dopełnia klęski: ginie bez śladu jedyny syn Liany, Matthew a i sama perła. zdesperowana Liana zwraca się o pomoc do Cullena Llewellyna, swego byłego męża i ojca Matthew, człowieka, którego kiedyś kochała. Razem podejmują wyprawę w poszukiwaniu dziecka. W dzikim australijskim buszu i na zdradliwych wodach egzotycznych archipelagów prowadzą śmiertelnie niebezpieczną grę z człowiekiem opętanym przez diabelski klejnot. Człowiekiem, który nie cofnie się przed niczym...

izabela81 | 2015-07-05
Na półkach: 2015 rok, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 04 lipca 2015

Autorka dość zgrabnie poprzeplatała współczesne losy jej bohaterów z wydarzeniami z przeszłości. Oszustwa, kradzieże, morderstwa, choroba psychiczna, rozpad rodziny - wszystko to połączone wartką akcją.

Ilość stron: 640
To druga książka tej autorki jaką próbowałam czytać. Pierwszą doczytałam do końca ("Ścigany" - recenzja w profilu i na blogu)
Do lektury tej zachęcił mnie opis na okładce. Nie skończyłam tego czytać, doszłam do 180 strony. Na początku treść była ciekawa, a potem było coraz nudniej.

alina | 2013-05-04
Przeczytana: 04 maja 2013

to jedna z tych powieści "... a potem żyli długo i szczęśliwie"

eMM | 2016-04-28
magdalamy | 2016-03-06