Pamiętaj

Tłumaczenie: Klaryssa Słowiczanka
Wydawnictwo: Harlequin
Remember me

Dla Claya LeGranda życie skończyło się tego dnia, kiedy po powrocie do domu stwierdził, że jego ukochana żona zniknęła bez śladu. Co się stałoa Czy ktoś ją porwała A może po prostu zostawiła go dla innego mężczyznya Dwa lata później wciąż zadawał sobie te same pytania. Własnym oczom nie wierzył, gdy po raz kolejny wchodząc do pustego od dawna domu, zobaczył Frankie w ich małżeńskim łóżku. To nie do wiary! Ona naprawdę zachowywała się tak, jakby nic się nie wydarzyło. Ostatnie dwa lata nie zostawiły w jej pamięci najmniejszego śladu. A przecież gdzieś je przeżyła. Gdzie i z kima Maleńki tatuaż u nasady jej szyi mógł stać się tropem, który doprowadzi ich do rozwiązania mrocznej tajemnicy.

Fantomas | 2014-04-02

Gdyby nie ckliwe, mdłe i kompletnie drętwe dialogi, banalne rozwinięcie ciekawie zapowiadającej się zagadki, i na koniec, postaci bez większego wyrazu, mówiąc zwięźlej: nijakie, byłoby nawet przyzwoicie. Niestety, powyższe argumenty sprawiają, że nie mogę wysoko ocenić tej książki. Materiał co najwyżej dla kobiet lubiących "tanie romansidła". "Pamiętaj" to totalny banał, chociaż nie da się ukryć, pomysł autorki wcale nie był zły.

Anastazja | 2013-09-06
Przeczytana: 06 września 2013

Dosyć ciekawa historia, książka niestety jest tylko dobra. Dlaczego? Akcja toczy się nazbyt szybko. Przeczytana jednym tchem, chociaż do złych czy nudnych nie należy. Polecam ją na jakąś godzinkę, półtora przed czekaniem na randkę, jak to było w moim przypadku, a spotkanie się przesunęło właśnie dlatego, że lał nieproszony deszcz.

sokalowna | 2014-03-31
Przeczytana: 31 marca 2014

Książka tak wciągająca, że nie mogłam się oderwać i przeczytanie jej zajęło mi dosłownie kilka godzin. Piękna historia o miłości z wątkiem kryminalnym.

maggie | 2014-05-19
Przeczytana: 19 maja 2014

Tani kryminał z romansem w tle, napisany przez dziesięciolatkę....amen

Tonacukru | 2013-09-30

Godna polecenia. Piękna historia