Łańcuch Serc

Tłumaczenie: Monika Łesyszak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "BESTSELLERS". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Endless chain

Pastor Sam Kirkade trafia do parafii w Toms Brook, miasteczka w Wirginii. Od początku czuje się tu jak u siebie w domu. Jednak już wkrótce pojawiają się pierwsze problemy. założonemu przez niego przy parafii ośrodkowi kultury grozi likwidacja. I właśnie wtedy do jego drzwi puka nieznajoma kobieta a Elisa Martinez. Pastor szybko dochodzi do wniosku, że nareszcie znalazł osobę zdolną zbudować most nad przepaścią, która dzieli mieszkańców Toms Brook. Elisa nie szuka w miasteczku kontaktów towarzyskich, lecz azylu. Mimo to dołącza do kręgu miejscowych kobiet, które podbijają jej serce zarówno niezwykłą serdecznością, jak i talentem. Od pokoleń zajmują się one artystycznym rękodziełem. W miarę upływu czasu serce Elisy podbija także Sam Kirkade, który jest nie tylko wspaniałym pastorem, lecz także niezwykle pociągającym mężczyzną...

źródło okładki: www.sklep.gildia.pl/

allison | 2012-09-02
Na półkach: Przeczytane, Rok 2012
Przeczytana: 31 sierpnia 2012

Lekkie i przyjemne czytadło z tajemnicą w tle. Opowieść, którą przeczytałam dla relaksu, by oderwać się od nieco przytłaczającej lektury sagi "Matki i córki".

Akcja wciąga od pierwszych stron i trzyma w napięciu, ale ostateczną ocenę bardzo psuje zbyt ckliwe zakończenie, które odstaje od reszty powieści.

Adriana | 2015-12-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 20 grudnia 2015

Świetna książka. Pełna emocji, wzruszeń, łez, miłości. Zaskajuje w najmniej niespodziewanym momencie :) Bardzo polecam ta książke. :)

Sylwia | 2013-05-20

Lekka przyjemna lektura. Kontynuacja książki Odnalezione uczucia.

magdalamy | 2016-10-15
madzik | 2014-05-19