Ostatni taniec

Wydawnictwo: BIS
One last dance
83-88461-24-9
literatura amerykańska

Trzy siostry - Daphne, nieszczęśliwa w małżeństwie pisarka, Kitty, właścicielka popularnej herbaciarni, oraz Alex, agentka w handlu nieruchomościami, rozwiedziona matka kilkunastoletnich bliźniaczek - przeżywają szok, gdy w przeddzień czterdziestej rocznicy ślubu ich matka zabija ojca. Poszukując wyjaśnienia tej sytuacji, poznają sekrety rodzinnego domu, który uważały za szczęśliwy i pełen miłości.

Przeczytałam te książkę również przez przypadek.Szukałam jakiejś książki o tańcu a znalazłam coś w rodzaju kryminału. Moim zdaniem ta książka jest bardzo ciekawa, ma bardzo interesujacą akcje i trzyma w napięciu. Do samego końca nie wiemy tak naprawdę czy coś się jeszcze nie zdarzy co zaważy o losach bohaterów. Naprawdę serdecznie polecam książkę tym którzy lubią odgadywać tajemnice!

Agnieszka W | 2016-11-30
nietoperzyca | 2016-09-11