Czwartki o ósmej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Thursday at Eight
83-7245-615-1
miłość, biznes, winnica, powieść
niebieska

Piękna Sierra Everly jest kobietą samodzielną. Od lat zarządza rodzinną wytwórnią win. Kiedy jeden z krewnych sprzedaje swoje udziały, Sierra musi zaakceptować nowego wspólnika. Przystojny Nicholas Nicholai ma własne pomysły na prowadzenie firmy i jest tak samo uparty jak Sierra. Od pierwszej chwili budzi jej antypatię, która jednak powoli zmienia się w zupełnie inne uczucie... Romantyczna...

Romantyczna intryga, poczucie humoru i niezapomniane emocje. "Romantic Times"

Porywająca historia o nieodgadnionych ścieżkach serca.
"Rendez-vous"

emerytka19 | 2014-11-30

Opis książki się nie zgadza, ponieważ jest to opowieść o czterech kobietach (w różnym wieku), które poznają się na kursie pisania pamiętników i zaprzyjaźniają się.
Wzruszająca książka o przyjaźni, zdradzie, relacjach rodzinnych, samotności i miłości.

wiejskifilozof | 2012-07-15

Na okładce , podkowa , na szczęście , dla naszych bohaterek .Oby, im się udało .

pocieszna | 2014-08-19

Nuuuudaaa...
Mam wrażenie, że napisana przez "kurę domową" (błagam o nieobrażanie się, bo też strasznie nie lubię tego określenia) dla takich samych, znudzonych, nieambitnych gospodyń.
Książka jest chyba efektem kursu pisania książek dla każdego.

nietoperzyca | 2016-09-15
Przeczytana: 06 października 2009