Dupersznyty, czyli zapiski stanu Szwajowego

Wydawnictwo: Sol
literatura polska
Ag2S

Dupersznyty. Czyli zapiski stanu szwajowego” to zbiór ciągle przebogatej spuścizny zmarłej Pisarki w postaci mało znanych lub niepublikowanych felietonów, artykułów, wywiadów i wypowiedzi. Książka opowiada o tym, jaki był świat Moniki Szwai, jak żyła, jak myślała i co Ją „tworzyło”. Udziela również odpowiedzi na pytania, które miłośnik Jej książek chciałby zadać, a nie zdążył, I pozwala raz...

a nie zdążył, I pozwala raz jeszcze pobyć z mądrą myślą, pięknym słowem, potoczystą opowieścią, humorem i pogodą ducha Autorki.

Będziemy szczęśliwi, jeśli Czytelnik uzna, że i do tej książki Moniki i o Monice Szwai warto wracać. Szczególnie w chwilach, kiedy zabraknie dobrej, krzepiącej myśli i przeświadczenia, że sinusoida życia wcześniej czy później dźwiga się w górę, słońce wychodzi zza chmur, świecąc wszystkim, a „szczęśliwy happy end” jest zawsze możliwy.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca