Rękopis Chancellora

Wydawnictwo: Albatros
The Chancellor Manuscript
powieść, spisek, polityka, śmierć

Inne wydania

Inver Brass, tajne stowarzyszenie skupiające najbardziej wpływowych ludzi w USA, bierze na cel szefa FBI, Johna Edgara Hoovera, który zgromadził bogatą dokumentację zawierającą kompromitujące materiały o osobach z najwyższych kręgów władzy. Hoover ginie z ich ręki, lecz jego akta znikają w tajemniczych okolicznościach. Peter Chancellor, uznany autor powieści o politycznych spiskach, jest żywo zainteresowany napisaniem książki o tajnym archiwum. Nie wie, że pomysł podsunęła mu Inver Brass, która chce w ten sposób wypłoszyć z ukrycia aktualnego posiadacza kompromitującej kartoteki. A ten z kolei nie może dopuścić do publikacji książki. Dla nieświadomego manipulacji Chancellora zaczyna się walka o przetrwanie. Nie tylko dla niego nawet głęboko zakonspirowani członkowie Inver Brass nie mogą czuć się bezpieczni... ...

Paco | 2015-03-14
Na półkach: LUDLUM, Przeczytane
Przeczytana: 2015 rok

Szaraczki jak my też pokonują wszechmocne zło. Kolejny przykład zwykłego obywatela od którego jest zależne jutro świata. Nie straszny mróz na dworze,gdy z herbatką,w ciepłych skarpetkach zagłębimy się w ten świat :)

Paco | 2015-03-12
Na półkach: LUDLUM, Przeczytane
Przeczytana: 2007 rok

Istny kocioł teorii spiskowych.

Przemek | 2014-08-10
Przeczytana: 05 sierpnia 2014

Miłe, niezobowiązujące czytadło. Ciekawa historia, interesująco opisana, wciąga ale przez głowę przelatuje ekspresowo szybko.

skompel | 2010-12-05

Książka warta uwagi , fabuła bardzo ciekawa , trochę przykry i początkowy przebieg wypadków związanych z bohaterem (wypadek itd.) aczkolwiek jego przygoda i zakończenie są wprost genialne.Robert Ludlum to geniusz książek tego gatunku.

Ewa | 2013-03-04

Przeczytana dawno, dawno temu...
Warta każdego przeczytanego słowa i poświęconego czasu.

anna | 2016-03-17

Trochę naiwna fabuła i wszechwiedzący główny bohater, ale ogólnie da się przeczytać.

Damian | 2011-02-27
Przeczytana: styczeń 2011

Ciekawa fabuła, nagłe zwroty akcji. Polecam :)

martini49 | 2011-10-11
Przeczytana: 08 października 2011

Początek niezły, w środku akcja się trochę rozmywa, ale końcówka odpłaca z nawiązką =]

Snafu | 2010-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2010

Słaba, nie wciągnęła mnie ani nie zaciekawiła. Nie przeczytałam do końca, bo w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że ziewam. Nie interesuje mnie jak się to skończyło. To moje drugie podejście do Ludluma i oprócz trylogii o Bournie temu panu mówię nie.

FlybyWire | 2014-03-05
Przeczytana: czerwiec 2012

Książka ciekawa, choć fabuła trochę zagmatwana. Można się pogubić. Mimo to polecam!