Kronika kampanii wrześniowej 1939 + Teczka

Wydawnictwo: Edipresse
historyczna

Kronika kampanii wrześniowej 1939 zawiera:dokumentarny zapis trzydziestu pięciu dni kampanii wrześniowej 1939, pierwszej kampanii II wojny światowej,obszerny zapis sojuszu niemiecko-sowieckiego i IV rozbioru Polski,ówczesne echa światowe,przeszło 440 ilustracji (archiwalnych dokumentów, wycinków prasowych, map, zdjęć, rysunków, karykatur, plakatów, malarstwa),diariusze,przemówienia radiowe,najcelniejsze komentarze prasowe i radiowe,humor wojenny.

Calineczka | 2013-11-16
Aleksander | 2011-08-13