Józef Piłsudski w kolorze

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
978-83-7506-541-1
historyczna

Album, który przedstawiamy Czytelnikom, jest wyrazem hołdu, składanego zwycięskiemu Naczelnemu Wodzowi Wojska Polskiego w 90. rocznicę Bitwy Warszawskiej, przełomowego momentu wojny polsko-bolszewickiej. Bogato ilustrowany, przybliża postać tego wielkiego Polaka w atrakcyjnej, nietypowej formule - portretów, plakatów oraz fotografi i wykonanych w pełnym kolorze. Niniejsze wydanie stanowi...

Niniejsze wydanie stanowi równocześnie zapowiedź obszernego albumu, który zostanie opublikowany w 2011 roku pod tytułem:

JÓZEF PIŁSUDSKI
KOMENDANT