Nic pewnego

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
6 (13 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny

isabelle142 | 2014-12-29
Przeczytana: 28 grudnia 2014

Wspaniała! Pochłonęłam ją w jeden dzień... Kiedy zostało mi do końca około 60 stron, nie byłam w stanie czekać do jutra, aby poznać zakończenie... Musiałam zrobić to jak najszybciej. I było warto!
Misternie skonstruowane intrygi, dopracowane psychologicznie, zawikłany opis dążeń do uwolnienia się od obłąkanego prześladowcy... Gdy historia chyli się ku końcowi nagle wszystko wywraca się do góry nogami, a kiedy już zdaje się zupełnie wyjaśnić, następuje tak nieoczekiwane zakończenie, że aż trudno w nie uwierzyć! W życiu bym się tego nie spodziewała! Ale w końcu, jak sugeruje tytuł, w tej powieści nie ma nic pewnego...
Czapki z głów. Tak się pisze książki! Czytajcie i podziwiajcie!

gizmooo1 | 2014-02-01

a mi sie podobała,wciągnęła mnie, i to bardzo, napięcie było, choć zabrakło elementu śledztwa

julkaaa1 | 2015-01-08

spodobała mi się, wciągająca, kiedy już zaczęłam ją czytać to nie mogłam przestać, fabuła naprawdę ciekawa, polecam

Paty | 2013-09-23

słaby kryminał, nie trzyma w napięciu, przerwałam czytanie

Izabela | 2015-07-21
Na półkach: 2015, Przeczytane, Ulubione