Niewinni o brudnych rękach

Okładka książki Niewinni o brudnych rękach
Richard Neely Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller kryminał, sensacja, thriller
2007-01-01
Joanna Jędrzejczyk
Richard Neely

więcej Więcej

rewelacyjna, zwroty akcji od pierwszej do ostatniej strony

Sięgnęłam po tę książkę przypadkiem, po przeczytaniu opisu. Wydawało mi się wówczas, że ta całkiem ciekawa historia może przebiegać w jeden łatwy do przewidzenia sposób. Fabuła zdawała się dość banalna, żona zdradzająca męża, czyhająca na jego majątek.. Banał- chciałoby się rzec. Jednak w pewnym momencie wszystko staje na głowie.. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona....

Troszeczkę zaskakuje. Lekka, przyjemna, nie nudzi.

słabiutki kryminałek

Przez większą część książki miałam wrażenie, że wiem o co chodzi w tej całej historii, jednak jak się okazało zakończenie było naprawdę zaskakujące. :) Może i nie jest to najlepszy kryminał jaki czytałam, ale na pewno warto przeczytać :D

Fantastycznie trzyma w napięciu.....

• Thriller/Kryminał
  • Na wymianę
  • Do upolowania
  • 2012
  • 2014
  • Przypadkowo posiadane :)
  • Literatura "dorosła"

Dodaj cytat z książki Niewinni o brudnych rękach