Niewinni o brudnych rękach

Tłumaczenie: Joanna Jędrzejczyk
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Dirty hands
Richard Neely

Gloria Worthington wyszła za Lloyda chyba tylko dla pieniędzy i jego wystawnego stylu życia. I mogło tak nawet zostać, gdyby mąż nie uznał, że z Kalifornijskiej Laguny wyjadą na zawsze - na Hawaje, bo jedynie tam można łowić prawdziwe ryby. To przeważyło szalę. Teraz Gloria chce tylko jednego - śmierci męża. A "warunki" do tego są - zwłaszcza po pierwszym zawale Lloyda.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne

Agata | 2014-09-17

Sięgnęłam po tę książkę przypadkiem, po przeczytaniu opisu. Wydawało mi się wówczas, że ta całkiem ciekawa historia może przebiegać w jeden łatwy do przewidzenia sposób. Fabuła zdawała się dość banalna, żona zdradzająca męża, czyhająca na jego majątek.. Banał- chciałoby się rzec. Jednak w pewnym momencie wszystko staje na głowie.. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Książkę czyta się z zapartym tchem. Gorąco polecam. :)

| 2013-07-18
Przeczytana: 17 lipca 2013

Przez większą część książki miałam wrażenie, że wiem o co chodzi w tej całej historii, jednak jak się okazało zakończenie było naprawdę zaskakujące. :) Może i nie jest to najlepszy kryminał jaki czytałam, ale na pewno warto przeczytać :D

wierzbickaj | 2015-03-10
Przeczytana: 09 marca 2015

rewelacyjna, zwroty akcji od pierwszej do ostatniej strony

Macgregor | 2014-07-18
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 16 lipca 2014

Troszeczkę zaskakuje. Lekka, przyjemna, nie nudzi.

Ida | 2012-06-13
Na półkach: Teraz czytam

Fantastycznie trzyma w napięciu.....

doloressa | 2014-03-20
Przeczytana: 21 marca 2014