Ervisha | 2014-06-20
Przeczytana: 2012 rok

Książka jest napisana lekko, przyjemnie i przejrzyście. Mozna dowiedzieć się z niej wiele interesujących faktów odnośnie kultury Aborygenów. Niestety informacje te są napisane dość ogólnie - spodziewałam się również, że będzie więcej mitologii. Niemniej uważam, że jest ciekawa i każdy fan mitologii oraz starożytnych kultur powinien ją przeczytać :)

vocalistka | 2011-02-22

Moja ocena nie jest związana z treścią merytoryczną tej książki. Jest ona napisana ciekawie i przejrzyście. Jednak tematy w niej poruszone są przedstawione zdecydowanie za krótko. Jeżeli ktoś naprawdę ma ochotę na zgłębienie mitologii różnych kultur, radziłabym znaleźć literaturę specjalistyczną. Książki z serii rzeczpospolitej należy potraktować jako ciekawostkę i bardzo zwięzłe przybliżenie tematu.

Varken | 2014-01-04

Mitologia Aborygenów jest mało znana dla polskiego czytelnika i ta książka przybliża ich wierzenia.Jednak są one przedstawione dość ogólnie, więc nie jest do pozycja dla kogoś kto chce bardzo wgłębić się w wierzenia rdzennych mieszkańców Australii.

Korneliusz | 2016-06-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mitologia

Pozycja w sam raz dobra na początek.

Nemo777 | 2017-06-21
janek | 2017-05-30