silence | 2014-05-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Historia, 2013
Przeczytana: lipiec 2013

Książka, którą kupiłam kierując się pozytywną opinią mojej nauczycielki historii. Nie żałuję, bo na prawdę jest w niej wszystko. Od licznego panteonu bóstw, po fascynujące mity oraz obrzędy panujące w starożytnym Egipcie. Wymarzone rozszerzenie horyzontów wiedzy miłośników historii Egiptu.

Monika | 2011-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2011

Zaczarowany świat starożytnego Egiptu, świat wierzeń, mitów i legend.

Nigdy nie ciągnęło mnie do wgłębiania się w mitologię, ale teraz korci mnie lepsze poznanie historii Ozyrysa, Seta, Neftydy i Izydy.

Ervisha | 2015-02-04
Przeczytana: 2012 rok

Kolejna wspaniała książka z serii... Bardzo długo jej szukałam ale w końcu udalo mi się ją kupić i to za jedyne 3,99zł. Książka w prosty sposób przedstawia kulturę i wierzenia starożytnych Egipcjan. POznamy egipskich bogów, mitologię i ich wierzenia. Gratka dla miłośników starożytnych cywilizacji :)

Krzysiu | 2013-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2013

Krótko, zwięźle i na temat, czyli Starożytni Egipcjanie w pigułce.

Książka godna poświęconego czasu :)
Polecam

Agata | 2012-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2012

Polecam, ponieważ jest to skondensowana wiedza nt Egiptu :)

Esther | 2016-11-13
Szarratu | 2016-09-30