Bezsennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą. Miłość czeka za rogiem

Cykl: Bezsennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą (tom 7)
Wydawnictwo: Papilon
LubimyCzytać

Wyjątkowa seria o polskich nastolatkach!Kasia, Julka, Zuzia i Emma mieszkają w Polsce i są właśnie takie jak Ty! Mają mnóstwo zwariowanych pomysłów i całkiem sporo problemów - jak większość dziewczyn w ich wieku. Nocą lubią gadać o szkole, chłopakach, swoich rodzinach i koleżankach. Przeżywają przy tym wiele niezwykłych przygód...Czy piegi świadczą o wrażliwości?Dlaczego Julka jest załamana?Iluosobowe są jacuzzi?Kim naprawdę jest Adaś?Co zdarzy się w walentynki?Sprawdź! Przeczytaj koniecznie!

źródło opisu: Papilon

źródło okładki: Papilon

deede470 | 2016-02-20

Choć wypożyczyłam ją dla żartów ze szkolnej biblioteki, to nawet przypadła mi do gustu ;) Lekka, szybko się czyta... Na pewno sięgnę po następne tytuły z tej serii.

kasiasia_ | 2015-08-15
Przeczytana: 23 lutego 2005

Cała seria odpowiednia dla nastolatek w wieku 11-14.

SpinamSię | 2014-05-31

Najlepsza część z całego cyklu

Alexxx | 2013-03-30
Przeczytana: 2010 rok

Może być.

Blue15 | 2013-03-11

♥Ahhh...Walentynki... Mateusz i Julka są cudowni♥♥♥

drut_miedziany | 2012-11-16
Przeczytana: 2004 rok

Bezsenniki czytałam mając lat 11 czy 12, byłam nimi zupełnie pochłonięta. Zazdrościłam dziewczynom ich przygód, teraz polecam te książki mojej siostrzenicy, która jak i ja rozpowszechnia je wśród swoich koleżanek. ;)

ZARAZA | 2012-06-05
Przeczytana: 2008 rok

Mam na koncie kilka książek z tej serii. Przeczytanych, kiedy byłam mniej więcej w wieku głównych bohaterek, może młodsza :) Ta była jedną z moich ulubionych. Ciekawa i lekka. Polecam młodszym czytelniczkom.

Hiashd | 2012-05-12

,,Bezsenniki '' zaczęłam czytać niedawno. Bardzo mnie wciągnęły. Ta część jest jedną z moich ulubionych , między innymi przez postać Władzia Wątróbskiego

Agnieszka Kubiak | 2011-04-03
Przeczytana: 2009 rok

Fajna książka. Czytałam ją jak byłam w szpitalu.