Chłopakom, których kiedyś kochałam...

Wydawnictwo: Hubert
83-7227-943-8
romans, miłość, humor
Eliza

To historia burzliwej pierwszej miłości Dominiki - koleżanki Ali Makoty. Błyskotliwy humor słowny i sytuacyjny stanowią o wyjątkowym uroku tej książki.

"Chłopakom, których kiedyś kochałam" to historia burzliwej pierwszej miłości Dominiki- koleżanki Ali Makoty. Błyskotliwy humor słowny i sytuacyjny stanowią o wyjątkowym uroku tej ksiażki.

Gabriella | 2015-06-30
Na półkach: Pożyczone, Przeczytane

Na początku książki wiedziałam już, co wydarzy się pod jej koniec. A główna bohaterka tak mnie denerwowała, że miałam książkę wyrzucić przez okno, ale to książka koleżanki, więc tego nie zrobiłam ;)

Monika | 2012-09-11

Fajna i przyjemna:) Lekturę dodatkowo umilają 'złote myśli' pasujące do opisywanej sytuacji.

Yuuki | 2011-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2011

Ta książka była podobna do Ali Makoty. Dość głupawa, ale śmieszna, dzięki czemu szybko ją przeczytałam. Dziewczyna ma strasznie dziwne problemy, więc trochę mnie ta książka zadziwiła, ale nic specjalnego.

monotema | 2010-06-23
Przeczytana: 28 listopada 2001

Wprawdzie dawno wyrosłam z tego typu lektur, ale tę przeczytałam z córką na wyścigi. Powiem szczerze, że nigdy się tak nie uśmiałam, no może raz - czytając wojaka Szwejka

mosquitokiller | 2010-07-07

Jeżeli dobrze pamiętam, to książka zahaczająca wątkiem o pamiętnik Ali Makoty. Humor ten sam, forma również. Pozycja obowiązkowa dla każdej nastolatki.

Lady_Abaddon | 2011-01-15

Czytałam tę księżkę jako trzynastolatka. Po dziś dzień pamiętam teksty które rozbawiły mnie do łez. Polecam wszystkim dziewczyną 11 - 16 lat.

bezimienna | 2011-01-01
Przeczytana: listopad 2009

Dostałam w zeszłym roku tę książkę więc wzięłam się za czytanie choć nie lubię tego typu książek. Oczywiście tak jak się spodziewałam była to (jest) typowa powieść dla nastolatek, a nawet nie. Opowiada o życiu nastolatki, ale dziewczyny w takim wieku już raczej nie czytają takich książek. Przeczytałam w 2 godziny - banalna.

Ewelina Kwaśniewska | 2010-09-22
Przeczytana: 2001 rok

Banalna, zabawna lektura na wakacyjne dni opowiadająca o dziecinnych, jak dla mnie, perypetiach i miłosnych problemach. Plusem niewątpliwie jest humor, głównie sytuacyjny i lekkość czytania.

Malina | 2013-06-15

Książka typowa dla nastolatek. Czytałam ją jak miałam chyba 13 lat ; ) ale nie pamiętam, żeby wywarła na mnie jakieś szczególne wrażenie :)