Kiedy wejdziesz między wrony

Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Elf
Liwia

Estella jest szczęśliwą dziewczyną. W szkole idzie jej dobrze, ma przyjaciół, rodzinę, a od trzech miesięcy również chłopaka, w którym jest z wzajemnością zakochana. Jedyne, co budzi jej obawy, to reakcja ojca, kiedy ten dowie się, że jego najmłodsza córka, w której pokłada wielkie nadzieje, spotyka się z Raulem. Nie spodziewa się, że ich uczucie może zostać wystawione na próbę z zupełnie innego powodu. Z powodu siedmioletniego kubańskiego chłopca, o którym przez kilka miesięcy mówi cały świat.

Książka podobała mi się, wiecie każda opowieść miłosna coś w sobie ma.
Przeczytałam już kilkanaście z tej serii i mam wrażenie, że są pisane według schematu. Książka lekka i króciutka.

Lubiłam czytać książki z tej serii. Historie ogółem podobne do siebie, a zarazem każda inna. Szybko się czyta i chce się kolejną.

Delirium | 2011-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2011

To moja pierwsza książka z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty!" i, muszę przyznać, nie była tak wciągająca, jak słyszałam.
Główna bohaterka, Estella, zachowuje się egoistycznie. Widzi tylko swój punkt widzenia i postrzega go jako jedyny słuszny, co wystawia jej, do niedawna ukrywany związek z Raulem (swoją drogą, Raul oraz przyjaciółka Estelli, Rita, wydają mi się jedynymi ciekawymi postaciami) na ciężką próbę. Estella jest pozbawiona własnego zdania i podążą ślepo za fanatyczną grupą, prowadzoną przez niejaką Celię. Na szczęście, udaje jej się wyłamywać z ogólnie przyjętych norm przy pomocy Raula.
Książka lekka i bardzo krótka. Dałam trzy gwiazdki "na zachętę" - liczę, że kolejne książki z tej serii okażą się lepsze od "Kiedy wejdziesz między wrony".

Jak się było nastolatką, to się takie coś podobało :)

Bakteryjaa | 2010-12-10
Przeczytana: wrzesień 2010

Nie za bardzo mi się podobała, chwilami nudnawa.

Alexandra | 2011-01-07

średnia

Anunu | 2011-05-06
Przeczytana: marzec 2009

Serio? Czytałam takie nastolatkowe powieścidła?

Patrycja | 2010-12-25
Przeczytana: 2010 rok

Super, jak każda z tej serii;)