Chłopak z sąsiedztwa

Wydawnictwo: Videograf II
83-86831-12-X
Barbara

Inne wydania

Piętnastoletnia Amber Stevens zawiera układ z rodzicami. Przez rok musi mieszkać z nimi na farmie dziadka w Wyoming - potem będzie mogła wrócić do Nowego Jorku. Amber liczy dni do wyjazdu... aż nagle zakochuje się w silnym, przystojnym Richu Winterze. Rich i Amber spędzają wspaniałe chwile. Ale kiedy do Amber przyjeżdżają przyjaciele z Nowego Jorku, znowu budzi się w niej tęsknota za miastem....

Rich i Amber spędzają wspaniałe chwile. Ale kiedy do Amber przyjeżdżają przyjaciele z Nowego Jorku, znowu budzi się w niej tęsknota za miastem. Jest teraz rozdarta między dwiema miłościami i musi wybierać...

Nicość | 2012-06-14

Wciągająca. Z ciekawaymi postaciami i miejscem akcji. Coś dla nostalatek, o nastoetnich problemach i trudnych wyborach. Polecam :)

Mara K | 2015-07-01
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane

To nie jest taka zwykła książka dla młodzieży o miłości i problemach. Ma w sobie to coś, co ją wyróżnia.

Bardzo lubię tą książkę. Podoba mi się sama historia i, nie wiem czemu, ale miejsce akcji. Książka pokazuje problemu nastolatek, ale można je też odnieść do życia codziennego starszych, tych którzy nastoletnie uniesienia mają już za sobą. Książka o wyborach, rozterkach, pokazuje, że niektóre decyzje bywają bardzo trudne oraz, że nie możemy mieć wszystkiego.

Magdalena T | 2013-11-28

Miałam okazję czytać ją bardzo dawno temu. Niby zwyczajne romansidło, a jednak zapadło mi w pamięć. Pochłonełam ją jednym tchem, historia była wciagająca. Było w niej wszystko, uczucia, bunt, namiętność, komplikacje i wybory. Może kiedyś jeszcze po nią sięgnę dla relaksu;)

Kamila | 2012-04-10
Przeczytana: 21 sierpnia 2012

Czytałam ją już dawno, więc nie pamiętam jej aż tak bardzo, ale wiem że spodobała mi się okropnie. A na pewno miejsce akcji i ogólna atmosfera książki.Polecam i chyba lecę wyszperać ją z biblioteki!:)

Absurdalna | 2011-08-19
Przeczytana: 20 sierpnia 2011

Jedna z moich najprzyjemniejszych przygód z książką. Szkoda, że taka krótka... ;)

Abyss Glimmer | 2013-02-16
Przeczytana: 14 lutego 2013

Nie ocenia się książki po okładce. Ja rzadko kiedy tak robię. Zazwyczaj wybieram książki patrząc na ich okładki i oczywiście także opis. Jednak okładka jest czymś co na pierwszy rzut oka przyciąga. Dlatego sama dziwię się, że wybrałam akurat tą książkę, mimo że okładka nie jest jakaś niesamowita. Może przyciągnął mnie tytuł, może opis. Teraz już sama nie wiem. Pomimo wszystko wreszcie z nudów zabrałam się za czytanie tejże pozycji.

"I wtedy to się stało. Przed moim domem pocałował mnie delikatnie na pożegnanie. I chociaż było to zaledwie przelotne przelotne dotknięcie warg, a dookoła przechodzili ludzie, poczułam dreszcz aż po koniuszki palców."*

Amber wreszcie udaje się zadomowić w jej szkole. Poznaje nowych znajomych, którzy wprowadzają ją w niesamowite życie towarzyskie. Poznaje też nareszcie Brendana, chłopaka, który podoba jej się od czasu przybycie do tej szkoły. Zakochują się w sobie. Niestety w momencie, kiedy wszystko się układa, następuje coś strasznego. Rodzice...

PanicDemonic | 2010-09-20
Przeczytana: 2004 rok

Druga książka z tej serii, którą przeczytałam. Druga, która wyjątkowo mi się podobała :) Polecam młodym romantyczkom.

Malina | 2011-03-04
Przeczytana: 05 marca 2011

Bardzo ciekawa książka. Gdy już zaczęłam czytać nie mogłam się oderwać.

Amber przeprowadza się z rodzicami do dziadka, który mieszka na wsi. Dziewczyna przyzwyczajona do życia w wielkim mieście nie jest zbyt chętna do tego wyjazdu, ale zawiera z rodzicami umowę.Przez rok będzie musiała mieszkać z rodzicami na farmie, ale gdy upłynie rok, a ona nie zmieni swojego podejścia do nowego miejsca zamieszkania będzie mogła wrócić do Nowego Jorku.

I tak by się stało, ale jak na opowieść o nastolatce przystało, główna bohaterka zakochuje się w niejakim Richu. Wszystko jest ładnie pięknie. Zakochani spędzają razem czas, ale przyjeżdżają przyjaciele z Nowego Jorku i dziewczyna już nie jest pewna czy chce zostać u dziadka. Wszystkie wspomnienia wracają i dziewczyna będzie musiała podjąć decyzje czy chce wracać, czy nowe życie nie jest lepsze od starego.

Jak już pisałam wyżej jest to naprawdę ciekawa książka, którą warto przeczytać. Doskonale umili nam wieczór i pozbawi go nudy.

natalia | 2012-01-29

Książka naprawdę rewelacyjna.Czytałam ją wiele razy, a teraz zaczynam ponownie.Szybko się czyta, ma świetną historię. Polecam.