Wszystko o... Zuzce. Mam dość!

Cykl: Bezsennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą (tom 14)
Wydawnictwo: Papilon
8373419985
Iga

Wydawałoby się, że Zuzka po przygodzie z sektą zmądrzała i nie zamierza już uciekać z domu. Gdy jednak okazuje się, że jej siostra z mężem i dzieckiem nigdzie się nie wyprowadzają, a Gutek, zajęty przygotowaniami do olimpiady fizycznej, poświęca więcej uwagi mamie Zuzki niż jej samej, dziewczyna czuję, że ma dość! A czeka ją jeszcze wiele niespodzianek! W jej życiu znowu pojawia się Radek, który pragnie odzyskać ją za wszelką cenę. Czy mu się to uda?

źródło okładki: Papilon

drut_miedziany | 2012-11-16
Przeczytana: 2005 rok

Bezsenniki czytałam mając lat 11 czy 12, byłam nimi zupełnie pochłonięta. Zazdrościłam dziewczynom ich przygód, teraz polecam te książki mojej siostrzenicy, która jak i ja rozpowszechnia je wśród swoich koleżanek. ;)

katka_94 | 2013-08-23
Przeczytana: 2005 rok

Cała seria bez senników bardzo mi się podobała. Polecam dla wszystkich nastolatek.

Agata | 2017-03-19
Kaja_R | 2016-12-12