Czerwień, żółcień, pomarańcz

Tłumaczenie: Magdalena Szwarc
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Elf
Bright colours

Cassie od roku kocha się w Matcie, chłopcu, który przyjechał do jej miasta z Nowego Jorku. Matt jest wprawdzie wobec niej uprzejmy i miły, nic jednak nie wskazuje na to, by odwzajemniał jego uczucie. Cassie nieśmiało liczyła na to, że pojawienie się w jej szkole przystojnego Argentyńczyka, który ma przez rok mieszkać w jej domu, zmieni sytuację. Może Matt poczuje zazdrość i wreszcie zobaczy w...

Cassie nieśmiało liczyła na to, że pojawienie się w jej szkole przystojnego Argentyńczyka, który ma przez rok mieszkać w jej domu, zmieni sytuację. Może Matt poczuje zazdrość i wreszcie zobaczy w niej dziewczynę, a może ona zmieni obiekt swoich zainteresowań?

Jakże musi być rozczarowana, kiedy okazuje się, że, zamiast przystojnego chłopaka, pod jej dachem zamieszka dziewczyna... i to bardzo ładna dziewczyna.

źródło opisu: [Elf, 2002]

lacerta | 2012-04-21
Przeczytana: 2003 rok

Bardzo wciągająca i nie przesłodzona. Jedna z moich ulubionych jeśli chodzi o tą serie. Bardzo fajnie napisana i chociaż mam jakiś niewyjaśniony wstręt do imienia Cassie to i tak polubiłam główną bohaterkę i jej wymarzonego chłopaka, Mata.

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Lubiłam czytać książki z tej serii. Historie ogółem podobne do siebie, a zarazem każda inna. Szybko się czyta i chce się kolejną.

Unikatowa | 2011-07-16
Przeczytana: lipiec 2011

Lubię książki z cyklu "Nie dla mamy,nie dla taty,lecz dla każdej małolaty". Są wciągające,szybko się czyta,a więc polecam.

Kinga | 2012-03-22
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 20 marca 2012

Niezwykła! Mega wciągająca! Najciekawsza z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty".

Krótka książka o miłości. Polecam jak każdą z tej serii! ;)

Arka_Noego | 2015-07-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

To chyba była moja pierwsza książka, z tej serii i naprawdę strasznie spodobały mi się takie króciutkie, relaksujące książki... Oprócz tej książki wypożyczyłam wtedy jeszcze 4 inne i naprawdę pochłonęłam je bardzo szybko. Przed przeczytaniem tej książki rzadko bywałam w bibliotece ale teraz to nieodłączna cześć mojego życia :) Polecam :)

KLAUDIAxddddd | 2013-06-01
Przeczytana: luty 2013

Wszystkie ksiązki z tej seri sa po prostu super. Gdy je czytam nigdy mi sie nie nudzi... ;p

Aisog | 2011-01-06
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 05 stycznia 2011

Bardzo dobra!!!

Kiszka175 | 2014-12-13
Przeczytana: październik 2014

Polubiłam ją przede wszystkim dlatego, że książka nie skupia się wyłącznie na głównej bohaterce - Cassie. Jest w niej również dużo wiadomości o bracie bohaterki, jej rodzinie co nie daje wrażenia ''przesłodzonej książki''.