Przegrani, wygrani

Tłumaczenie: Marta Kosecka
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Elf
Losers can be winners
taniec, miłość, przyjaźń
Cecily

Zapisując się na kurs tańca, Iris nie spodziewała się, że tango, paso dobble, a zwłaszcza rumba dostarczą jej tylu przeżyć - radości, satysfakcji, ale również, niestety, problemów i zagrożeń. Czy ona i jej chłopak Adam potrafią je pokonać?

Czytałam książki z "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty" kiedy byłam w podstawówce, gdyż biblioteka była nimi zapełniona :)
Szczerze mówiąc, nie pamiętam już wszystkich ich tytułów, ale ta historia młodej pary z pasją jaką był taniec zapadła mi w pamięć :) Lekka, przyjemna, idealna dla relaksu :)

książek: 2025
SpinamSię | 2014-05-31

Bardzo fajna ;)

Pierwsze strony nie wciągnęły mnie, ale później było już tylko lepiej. Świetna historia i można powiedzieć, że trochę zaskakująca. Książka pomimo tego, że o tańcu nie zawierała w sobie fachowych nazw co nie rozpraszało uwagi od treści.

madi16 | 2014-09-16
Przeczytana: sierpień 2014

Seria tych książek wywarła a może lepiej powiedzieć wywiera na mnie ogromne wrażenie. Po prostu cóż tu dużo mówić, książki z tej serii są niesamowite i chociaż przeczytałam, hmm, chyba 5 książek z tej serii już mogę powiedzieć, że są godne polecenia ;)

Lubiłam czytać książki z tej serii. Historie ogółem podobne do siebie, a zarazem każda inna. Szybko się czyta i chce się kolejną.

mroowkojad | 2011-01-15
Przeczytana: 2009 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Cudowna. Książka o nauce tańca pewnej pary i o kontuzji przez którą musieli przerwać treningi..

Kiszka175 | 2014-12-15
Przeczytana: lipiec 2014

Najlepsza chyba z tej serii! Chociaż mam tych 'najlepszych' kilka ta jest wysoko umieszczona w tym rankingu.
Książka opowiada o parze zakochanych, którzy uczęszczali na lekcje taneczne. Jednak dziewczyna niefortunnie złamała albo zwichnęła sobie nogę (niestety nie pamiętam dokładnie). Miała brać udział w konkursie dla utalentowanych tanecznie bardziej, ale wypadek nie dał jej tej możliwości. Noga zacznie się goić, więc jej chłopak szykuje dla niej niespodziankę. Jaką?
Książka warta przeczytania!

Milena | 2014-05-23
Przeczytana: 22 maja 2014

Ta książka jest bardzo dobra, ale nie rewelacyjna. Wkurzyło mnie zachowanie Iris, udawała, że nic się nie dzieje z jej kostką i, że jest dobrze... Uczymy się na błędach...tylko, że Iris może by się czegoś nauczyła, ale by kulała do końca życia...ale również jej współczuję, musiało ją nieźle boleć patrząc jak jej ukochany chłopak Adam tańczy z inną...

Naprawdę fajna książka o tańcu i miłości. Polecam ;)