All I need

Cykl: Stay (tom 2)
Wydawnictwo: Smashwords
angielski
jola2243

"Moje życie to piekło. Nic poza bólem i ciemnością. Każdej nocy mam nadzieję, że położę się spać i już więcej się nie obudzę. Nie miałem powodu, by iść naprzód. Nie miałem żadnych perspektyw lepszego życia. Każdego ranka budziłem się z nadzieją, że to będzie mój ostatni dzień Potem spotkałem ją i wszystko się zmieniło" Sprzedany do niewoli w młodym wieku, Jackson Porter, nie zna niczego...

"Moje życie to piekło. Nic poza bólem i ciemnością.

Potem spotkałem ją i wszystko się zmieniło"

Sprzedany do niewoli w młodym wieku, Jackson Porter, nie zna niczego prócz ciemności, dopóki nie zostaje zmuszony do porwania młodej kobiety z ognistym duchem, która nie chce się poddać. Czy ona jest wszystkim, czego potrzebuje Jackson, by obudzić swoją zmarłą duszę?

Poznałeś Jacksona w "Stay". Teraz czas na jego historię.

“My life was hell, nothing but pain and darkness.

Every night I hoped I’d lay down to sleep and never wake up. I saw no reason to keep going. There was nothing for me, no promise of a better life. Every morning I woke up hoping this would be my last day.

Then I met her, and everything changed.”

Sold into slavery at a young age, Jackson Porter has known nothing but darkness until he is forced to kidnap a young woman with a fiery spirit who refuses to give up. Could she be all Jackson needs to awaken his dead soul?

You met Jackson in Stay, now it’s time to hear his story.

Warning, this book is dark, graphic, and twisted at times.

źródło opisu: http://www.emilygoodwinbooks.com/dark-romance/

źródło okładki: http://www.emilygoodwinbooks.com/dark-romance/

Gabi | 2017-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2017

Jest to historia opowiedziana z perspektywy Jacksona. To co ten chłopak, a potem mężczyzna przeżył nie życzę nikomu. Całą książkę czytało mi się o wiele lżej, może dlatego,że wiedziałam jak to się skończy. Oj na świecie dzieje się bardzo źle ,my nie mamy pojęcia jak często dochodzi do porwań , handlu niewolnikami i nie każdemu udaje się z tego wyrwać,czy uciec ,tak jak to zrobili Jackson i Addie. Uratowała ich wielka miłość i zaufanie. Tak do końca nie radzą sobie w tym "innym", wolnym świecie, boją się ludzi,nie ufają im, cierpią na stres pourazowy, ale nie poddają się zwłaszcza,że będą rodzicami. Naprawdę należy im się lepsze życie, zasłużyli sobie na to po tym wszystkim co przeszli , dobrze ,że mają wsparcie jej rodziców, siostry i przyjaciół Addie i fachową opiekę. Cieszę się również,że karę ponieśli ci dwaj degeneraci i już nikogo nie skrzywdzą. POLECAM!!

książek: 1953
Ewitka | 2017-04-25
Przeczytana: 22 kwietnia 2017

Ta część zrobiła na mnie równie ogromne wrażenie jak Stay. I chociaż znałam już całą fabułę, nie odnosiłam wrażenie powtórki, relacja z punktu widzenia Jacksona była jeszcze duzo bardziej mroczna, pełna okrucieństwa, którego trochę oszczędzono nam w poprzedniej części. Postać Jacksona była bardzo martyrologiczna i rzeczywiscie Addy była jego siłą, jego mocą, która tchnęła w niego życie.

jola2243 | 2015-04-10
Przeczytana: 09 kwietnia 2015

Dobra książka, ciekawie opisana historia Jacksona, odmiana jego nastawienia do życia po poznaniu Abby. Ta część nie jest już tak szokująca jak jej poprzedniczka Stay, niemniej jednak zasługuje na uwagę.

Kasia_o2 | 2017-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2017

Czytało się trudniej niż Stay-ponad miesiąc męczyłam, przerywając i wracając do niej. Pomimo tego że wiedziałam co będzie dalej to przeżywałam wszystko od nowa.

Monika | 2018-12-27
Na półkach: Ulubione, Przeczytane