Pocztówki

Seria: Salamandra
Wydawnictwo: Rebis
Postcards
8371203330

Saga o Bloodach, farmerach z Nowej Anglii. Rodzina ulega dezintegracji, a jej członkowie poszukują utraconego na zawsze domu i swego miejsca na ziemi. Loyal Blood, zmuszony do wyjazdu po zabójstwie kochanki rozpoczyna odyseję osamotnienia i przygody. Spragniony miłości, a skazany na samotność, staje się symbolem bólu i alienacji, która jest udziałem człowieka XX wieku.

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/

Edi_Edi | 2013-10-22
Przeczytana: 22 października 2013

"Pocztówki" leżaly dlugo na mojej półce, ale doczekały się. Saga rodzinna, tak wieści opis na okładce. Saga, ale jakże inna od tych dotychczas przeczytanych. Saga porana, poszatkowana na części. Saga pełna niedopowiedzeń."Pocztówki" to opowieść tragiczna. Opowieść o destrukcji, o przemijaniu, o obracaniu w pył, o nicości naszego życia. Smutna opowieść.

Sławka | 2015-08-22

Uwielbiam tę Kobietę.Jej książki to mistrzostwo świata. Przygnebiają ale dają do myślenia.

Gosgos | 2016-09-09
havrankowa | 2016-07-15