Cedry pod śniegiem

Okładka książki Cedry pod śniegiem David Guterson
Okładka książki Cedry pod śniegiem
David Guterson Wydawnictwo: Albatros Ekranizacje: Cedry pod śniegiem (2000) Seria: Pi literatura piękna
Pi
Snow Falling On Cedars
Albatros
2000-01-01
1997-01-01
Łukasz Nicpan
Ekranizacje:
Cedry pod śniegiem (2000)
literatura amerykańska

Bardzo opisowa książka.

Bardzo opisowa książka.

Nie każda książka jest dla każdego. Ta była dla mnie.

Nie każda książka jest dla każdego. Ta była dla mnie.

Zapadła mi w pamięć!

Zapadła mi w pamięć!

Książka opiewana przez wielu, mnie najnormalniej w świecie znużyła. Porusza ważny temat, choć na miejscu Amerykanów nie biłbym się za bardzo w piersi.

Niestety nie dałam rady jej przeczytać całej. A to co zdołałam szło jak krew z nosa.

Sięgnęłam po tę książkę, ponieważ przeczytałam pochlebne recenzje na jej temat. Muszę przyznać, że książka bardzo mi się spodobała. Historia mnie wciągła. Polecam.

Nie lubię zostawiać nieskończonych książek, lecz niestety tej nie mogłam przeczytać do końca...Strasznie przeze mnie wymęczona, pisana w bardzo nudny sposób. Nie potrafiłam się przemóc. Stwierdziłam, że chyba nie warto tracić czasu, lepiej poświęcić go na ciekawsze pozycje...

Jak dla mnie przeciętna, chwilami bardzo nudna i monotonna. Brak wartkiej akcji czy porywających dialogów. Może jest to książka zobowiązująca do przemyśleń czy refleksji ale mnie ku nim nie skłoniła.

"Urzekajaca powiesc o milosci,zdradzie,nienawisci,nielatwych moralnych wyborach,poruszajaca swoja niezwykla atmosfera".Literacki bestseller i zdobywca nagrody amerykanskiego PEN Clubu.Opinie,bardzo dobre.To wszystko,bardzo kusi,zeby ja przeczytac.Niestety,przeze mnie,ksiazka raczej wymeczona,nie wzbudzila we mnie zadnych emocji.Zanudzila mnie smiertelnie...moze film,ktorego nie widzialam,jest lepszy...Noia,tanta noia è delusione

Czytałem tą książkę dość dawno temu, ale pamiętam jej klimat, który mi na tamte czasy bardzo odpowiadał. Ciekawe czy teraz byłoby tak samo? Polecam ją szczerze

• Obyczajowe
  • Literatura amerykańska
  • ( __ )
  • Orientalne (Japonia, Chiny)

David Guterson Cedry pod śniegiem Zobacz więcej