Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.90 zł

literatura polska
literatura piękna
2021-05-10
literatura polska

Wulkan emocji, toksyczne relacje, śmiech, łzy i tony groteski. Tylko styl opowieści jak dla mnie zbyt chaotyczny. Ciężko było przebrnąć.

Początek fajny. Kilka razy nawet się zaśmiałam ;) Jednak w miarę czytania zaczęła mnie powoli nużyć. Miałam wrażenie, że historia się wciąż zapętla i autorka powtarza w kółko te same wątki. Oczekiwałam więcej po Pani Kunie, którą bardzo lubię jako aktorkę.

Po pierwszych 20 stronach powiedziałam stanowcze nie. Książka ląduje na półce tytułów nie do przebrnięcia. Totalnie nie wiadomo, co autor miał na myśli.

Nie wiem jak ta książka trafiła w moje ręce, ale musiał to być dziwny traf.

Nie wystawiam jej oceny, ponieważ nie zdołałam jej przeczytać, co też mnie rozzłościło, ponieważ nie znoszę nie kończyć rozpoczętych książek, nawet tych, które nie do końca trafiają w mój gust.
Tej nie mogłam czytać dalej.
Kłóciła się z moim całym ja i nie moje w niej było wszystko.

Dzieło stworzone zapewne w wyniku połączenia xanaxu z alkoholem ;) Mimo wszystko daję aż 2 gwiazdki, bo kilka razy parsknęłam śmiechem (chociaż tylko w myślach).

Książka z wieloma śmiesznymi elementami, z wieloma również przekleństwami, ale dopiero po dokończeniu powieści, można powiedzieć, że forma nie zburzyła przekazu. "Klara" to specyficzna proza i jak nie rzuci się jej po 2 rozdziałach to tylko zachwyci i wciągnie na kolejnych.

nie dla mnie

Nieinwazyjna, podzielona na zjadliwe kawałki opowieść o "współczesnej" kobiecie. Głębi, sensu nie ma co tu szukać, ale do poduszki jak znalazł

Znam spelnione kobiety sukcesu z kotem u boku, znam nieszczesliwe mezatki, szukajace ukojenia w uzywkach, wiec na stereotypy to ja sie nie nabiore!

ŚWIETNA KSIĄŻKA i piszę to szczerze i chcę żeby to wybrzmiało w kontrze do wielu negatywnych opinii. Ok, jest parę rzeczy które i mi przeszkadzają, jak przyjaciel gej, którego zawsze musi mieć kobieca bohaterka i ten ich ciągły płacz. Skoro "Wilk z Wall Street" jest filmem, gdzie najwięcej w historii kina padło słowo fuck, to myślę, że jeżeli chodzi o łzy, to książka Kuny...

1 404
  • Literatura polska