Don’t Tempt Me

Okładka książki Don’t Tempt Me Sylvia June Day
Okładka książki Don’t Tempt Me
Sylvia June Day Wydawnictwo: Brava Cykl: Georgian [Sylvia Day] (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Georgian [Sylvia Day] (tom 4)
Brava
2008-03-25
2008-03-25

Miłość,namiętność,pożądanie,zawrotna akcja i przemyślane gierki.Tak opisała bym w tych kilku słowach tą opowieść.Czytał mi się ją bardzo przyjemnie,lekko i z dużym zainteresowaniem dzięki wielu tajemnicą,które pomału wychodziły na światło dzienne.W książce jest mało scen erotycznych ale te które są,są bardzo pikantne.Autorka bardziej skupiła się na zawiłej intrydze,dzięki czemu powieść jest bardzo interesująca. Czyta się ją błyskawicznie dzięki wyrafinowanej i ekscytującej damsko-męskiej gry.Polecam uwadze pełne zmysłowego uniesienia "Nie igraj ze mną".

2041

Czwarta część serii Georgian Sylvii Day to kolejna perełka erotyczno - historyczna. Wciąga, zabiera w zawiłe zakątki, rozpala. Bliźniaczki czy jedna osoba, łączy je jeden mężczyzna i zawikłana historia rodziny, która swój początek ma wiele wcześniej przed narodzinami bliźniaczek. Bardzo podobała mi się cała seria, chociaż można polemizować nad każdą. Warto przeczytać całą serię. Polecam.

Przyznam, że rozczarowana poprzednimi tytułami z tego cyklu, do lektury "Nie igraj ze mną" podeszłam trochę zniechęcona. Na szczęście się myliłam. Może książka nie należy do najbardziej wciągających, z wyszukaną fabułą, ale potrafi oczarować. Autorka nie uniknęła banału, ale jakoś w tym przypadku schematyczność postaci i zdarzeń nie razi tak w oczy. Szybko i przyjemnie czyta się ten romans. Dodatkowo poza scenami pełnych erotycznych uniesień, otrzymujemy świat wypełniony intrygami, które potrafią wzbudzić ciekawość i trzymać w napięciu do samego końca. Chciałabym czasem przeczytać jakąś powieść Day w bardziej kryminalnym wydaniu. Tytuł jak najbardziej godny polecenia.

bardzo dobra seria romansów historycznych

bardzo dobra seria romansów historycznych

Sylvia zostaje jedną z moich ulubionych autorek.
Pomysł, z czasami przed rewolucją, w połączeniu z erotycznymi opowieściami, wydawał mi się niemożliwy do stworzenia czegoś tak ... fajnego! A jednak się udało. Wieli plus!

Sylvia zostaje jedną z moich ulubionych autorek.

na poczatku książka mne nie bardzo wciągła ale później robilo sie bardzo ciekawie. Polecam bardzo a ja zabieram sie za czytanie pozostałych

W porównaniu z serią o Crossie, ta książka jest naprawdę dobra. Ogólnie jest całkiem niezła, ale nie powala na kolana. Przyjemne romansidło, w którym podobały mi się sceny zalotów (może dlatego, że się ich nie spodziewałam). Zagadka, która się pojawiła nie była trudna do rozwikłania, więc czytałam ze świadomością znajomości zakończenia. Ale i tak skończyłam. I jeśli będę miała ochotę poczytać coś lekkiego i przyjemnego, na pewno sięgnę po kolejny romans historyczny napisany przez Sylvię Day.

Ciężko było, ale przeczytałam ;)

Ciężko było, ale przeczytałam ;)

Ciekawa książka ale nie zachwyciła mnie tak jak poprzednie książki tej autorki.

Ciekawa książka ale nie zachwyciła mnie tak jak poprzednie książki tej autorki.

Ostatnia część cyklu The Georgian, tym razem Day przedstawia nam historię Simona Quinna oraz Lynette, która przeprowadza się z Polski do Francji. Miała siostrę bliźniaczkę Lysette, która zginęła w wypadku. Po przeprowadzce, dziewczyna otrzymuje zaproszenie na bal, z dużą niechęcią i po namowach matki zgadza się pójść. Na balu spotyka Simona, który zwraca się do niej po imieniu swojej zmarłej siostry. Zaskoczona dziewczyna domyśla się, że mężczyzna mógł znać jej siostrę, jednak po rozmowie z nim dowiaduje się dziwnych rzeczy o swojej zmarłej siostrze, a tym dziwniejsze jest dla niej to, że Quinn twierdzi, że Ona wcale nie zginęła i ma się bardzo dobrze.
Jaką tajemnicę skrywa rodzina Lynette, jak i sama Lysette? Czy dojdzie do spotkania sióstr? Nie zdradzę wam tej tajemnicy, ponieważ to trzeba przeczytać.
Książka utrzymana dalej w stylu erotyczno-historycznej, z wątkami sensacyjnymi, zbrodniami i kłamstwami. W tej części jest dużo mniej pikantnych scen, jednak autorka wynagradza nam to fantastyczną historią, która warta jest przeczytania jak cała seria.

Przyjemne.pl

• Romans historyczny