Przeznaczona, by czuć

Wydawnictwo: Czarna Owca
Destined to feel
literatura erotyczna
joly_fh

On otworzył jej umysł. Teraz ona musi naprawdę poczuć… Kochanek psycholog Alexandry Blake, Jeremy Quinn, przebudził ją seksualnie. W świecie bohaterki zapanowała jednak niepewność, gdy porwano ją w Londynie. Jeremy rzuca się w rozpaczliwy pościg za miłością swojego życia, zaś Alexandra zostaje uwikłana w niebezpieczną grę, która rozgrywa się w cieniu. Porywacze chcą ją wykorzystać dla...

On otworzył jej umysł. Teraz ona musi naprawdę poczuć…

Jeremy rzuca się w rozpaczliwy pościg za miłością swojego życia, zaś Alexandra zostaje uwikłana w niebezpieczną grę, która rozgrywa się w cieniu. Porywacze chcą ją wykorzystać dla poznania najgłębszych zagadek kobiecej seksualności, a Alexandra nie może im uciec… Tylko czy tego chce?

Do czego Alexandra się ucieknie, by zaspokoić swoją ciekawość i pragnienia? Czy gra posuwa się zbyt daleko, czy też nadal warto w nią grać?

źródło opisu: Czarna Owca, 2013

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/

kasandra_85 | 2013-08-31
Przeczytana: sierpień 2013

agatrzes | 2013-09-22

Moje pierwsze spotkanie z twórczością Indigo Bloome było bardzo udane. Autorka zabrała mnie w fascynującą podróż do zmysłowego świata nasyconego namiętnością i erotyzmem. Byłam ciekawa jak potoczą się losy Alexy, która przez swoją lekkomyślność naraziła się na duże niebezpieczeństwo.

Akcja „Przeznaczonej, by czuć” rozpoczyna się w momencie, kiedy Alexa wyrusza na spotkanie z Jeremym. Towarzyszymy jej podczas podróży i ponownie jesteśmy świadkami porwania. Kobieta szybko orientuje się, że popełniła błąd, ale porywacze nie pozostawiają jej szans na ucieczkę. Zdana na łaskę oprawców nie wie dokąd i w jakim celu została uprowadzona. Odpowiedzi przychodzą szybko i stawiają kobietę w sytuacji bez wyjścia. Kolejny raz musi podjąć ryzyko, ale czy zaufanie komuś, kto od początku gra nieczysto jest rozsądnym posunięciem?

Kolejny raz autorka zabiera czytelnika w świat eksperymentów naukowych i doświadczeń, których wyniki mają doprowadzić do stworzenia przełomowych leków. W „Przeznaczonej...

Magdalena | 2014-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2014

Książka średnia, nie porwała mnie od początku. Tak naprawdę to interesowała mnie ucieczka Alex z "fabryki orgazmów" i ponowne spotkanie z Jeremym.
Sam opis pobytu w ośrodku dla mnie taki sobie, wszystko takie sztuczne.
Podobały mi się opisy wspomnień obojga bohaterów.
Koniec zachęca do lektury kolejnej części.
Zobaczymy może się skusze.

Britta | 2013-08-28
Przeczytana: 01 maja 2013

Ciąg dalszy przygód dr Alxandry Blake. Napisana z perspektywy Aleksandry i Jeremiego. Jadąc na spotkanie z Jeremym Quinem niespodziewanie zostaje porwana. Jej dotąd poukładany świat nagle się komplikuje i wystawia ją na niebezpieczeństwo. Jeremy nie może się pogodzic z faktem, iż to on jest odpowiedzialny za jej porwanie, dlatego też wyrusza jej na ratunek. Czytając tą i poprzednią książke nie wyobrazałam sobie do czego zdolni są ludzie, naukowcy a zwłaszcza producenci leków aby poznać kobiecą sexualność. Książka dobrze napisana. Śmiało mogę ją polecić.

PolkaPati | 2018-01-30
Na półkach: Erotyki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 30 stycznia 2018

Książka ciekawa, szybko się czyta. Szybko tocząca się akcja. Nie jest to zwykły erotyk, jest pomieszany trochę z kryminałem. Główna bohaterka zostaje w niezwykły sposób porwana z lotniska. Kochanek który za wszelką cenę chce ją odbić z rąk porywaczy i odzyskać tylko dla siebie.
Cykl czerwona seria jest dla kobiet które pragną więcej, czytałam już kilka tomów z tego cyklu i ta powieść najbardziej mi przypadła do gustu. Nie jest napisana na siłę.

"Przeznaczona do gry" nie oczarowała mnie za bardzo, ale zaciekawiła na tyle, że pragnęłam poznać kontynuację. Cieszyłam się jak głupia, gdy w końcu trzymałam ją w rękach, a gdy zaczęłam czytać... uczucie się stopniowo rozmywało.

Alexandra Blake zostaje porwana na oczach przyjaciela i kochanka, Jeremy'ego Quinna, który prowadzi badania nad kobiecą seksualnością. Ich wyniki przedstawia na międzynarodowej konferencji, co sprawia, że Alexandra jako główny obiekt eksperymentów staje się głównym obiektem pożądania większości firm jakkolwiek powiązanych z tym tematem. W wyniku uprowadzenia zostaje poddana serii badań. Z jakim efektem? Czy Jeremy zdąży ją ocalić przed ostatnim etapem?

Pomysł na fabułę jest nietuzinkowy. Przynajmniej ja nie miałam jeszcze okazji czegoś takiego czytać, dlatego pierwszy tom mnie zaciekawił i dlatego też tak bardzo chciałam poznać jego kontynuację. Ta niestety mnie rozczarowała. Eksperymenty były dość mocno specyficzne i kompletnie nie widzę w nich...

Muminka | 2014-01-28
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 27 stycznia 2014

Strata czasu. Jak jeszcze pierwsza część była dość strawna, tak tutaj fabuła jest nieprawdopodobna. Dr Alex zostaje porwana i ma stać się królikiem doświadczalnym w badaniach nad kobiecą viagrą. Kontrowersyjne i niepotrzebne według mnie badania mają uprawdopodobnić nieskomplikowaną akcję, mają dostarczyć czytelnikom dodatkowych podniet. Jedyną znośną częścią były retrospekcje i wspomnienie erotycznych wyczynów pary kochanków. Autorka stara się rozgrzeszyć Alex z niewierności darowując jej biseksualnego małżonka, który od lat jest związany z innym mężczyzną. Powieść po prostu nudna i totalnie odrealniona, dla bardzo zdesperowanych kontynuacji. Rozczarowana nie wiem czy sięgnę po trzeci, i mam nadzieję ostatni, tom o przygodach Jeremy'ego i Alex.

Biblioteczka Rudej | 2013-09-23
Przeczytana: 22 września 2013

Fajnie napisany erotyk,,który zabiera nas w świat zmysłów.

Anna-mojeksiążki | 2013-09-23
Przeczytana: wrzesień 2013

„Przeznaczona by czuć” to kontynuacja powieści „Przeznaczona do gry”, opowiadająca o perypetiach dr Alexandry Blake. Książki ukazały się w erotycznej Czerwonej Serii wydawnictwa Czarna Owca. Podchodzę do tego typu literatury dość sceptycznie, jednak „Przeznaczona do gry” bardzo mi się spodobała i nie ukrywam, że z niecierpliwością oczekiwałam jej kontynuacji.

Dr Alexandra Blake, psycholog, wzięła udział w eksperymencie naukowym zgłębiającym zmiany w organizmie zachodzące podczas seksu. Kobieta jest niesłychanie wrażliwa erotycznie i zaangażowała się, wraz ze swoim partnerem, Jeremy’m, całą sobą. Wyniki badań okazały się przełomowe i informacje „przeciekły” poza ścisłe grono zajmujące się tematem. Alex grozi niebezpieczeństwo, jednak Jeremy nie chce jej straszyć i postanawia opowiedzieć jej o tym podczas spotkania w Londynie.
Na lotnisku, na oczach Jeremy’ego i Sama, Alexandra zostaje porwana i uprowadzona przez nieznanych sprawców. Miała jednak na ręce bransoletkę z wmontowanym...

Zadna_Milostka | 2013-11-06
Przeczytana: 30 września 2013

Książki Indigo Bloom są skierowane raczej do osób, które dopiero wchodzą w świat erotycznych powieści – nie bulwersują, nie są szokujące. Są po prostu łatwo przyswajalne.

„Przeznaczona, by czuć” nie jest książką z głębokim przekazem, ani też ciężką do interpretacji – jest lekką lekturą, którą czyta się spokojnie. Jest najlżejszą książką erotyczną spośród pozycji Czerwonej Serii Wydawnictwa Czarna Owca.

pełna recenzja: