Ania 
Jestem mamą dwójki dzieci.Na codzień zajmuję się dziećmi i domem a wolny czas poświęcam książkom.W ich świecie można oderwać się od zwyklej codzienności.Szkoda że jest tak mało czasu na ich czytanie a tyle chciało by się przeczytać.Na ten portal trafiłam przez przypadek,odrazu mi się spodobał i tak oto tu jestem.
33 lat, kobieta, Piaski, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 13 godzin temu
Teraz czytam
  • Martwi za życia
    Martwi za życia
    Autor:
    Po nieudanej operacji Trójząb detektyw nadkomisarz Katie Maguire ma pełne ręce roboty. Mimo policyjnych działań Cork zalewa fala narkotyków i dopalaczy, grupa złodziei psów włamuje się do hotelu dla p...
    czytelników: 443 | opinie: 20 | ocena: 7,56 (220 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-01-17 20:02:19
Cykl: Przed burzą (tom 2) | Seria: Kobiety to czytają!
 
2019-01-16 17:42:11
Ma nowego znajomego: Tytus
 
2019-01-16 17:42:10
Ma nowego znajomego: Wileta
 
2019-01-16 11:02:10
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam, 2019, Thriller/sensacja/kryminał
Cykl: Katie Maguire (tom 7)
 
2019-01-16 11:00:12
Ma nowego znajomego: Bartlox
 
2019-01-16 11:00:11
Ma nowego znajomego: Zuell_Zuell
 
2019-01-16 10:58:00
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, 2019, Literatura współczesna

Wciągająca powieść,która z biegiem rozwijającej się akcji staje się coraz ciekawsza w swojej zawiłej intrydze i wielu niewiadomych. Czytałam ją z zapartym tchem w napięciu oczekując na finał.Porusza temat miłości, kary i wybaczania. .
Ta książka wspaniale pokazuje jak niszcząca jest chęć zemsty. Autorka przedstawia nam tu trudne tematy jak prześladowanie,wyścig szczurów w korporacji gdzie...
Wciągająca powieść,która z biegiem rozwijającej się akcji staje się coraz ciekawsza w swojej zawiłej intrydze i wielu niewiadomych. Czytałam ją z zapartym tchem w napięciu oczekując na finał.Porusza temat miłości, kary i wybaczania. .
Ta książka wspaniale pokazuje jak niszcząca jest chęć zemsty. Autorka przedstawia nam tu trudne tematy jak prześladowanie,wyścig szczurów w korporacji gdzie jeden drugiemu wilkiem,amnezja.Ambicja,ciężka i rzetelna praca to często za mało,by piąć się po szczeblach kariery.Każdy, kto chce sięgnąć szczytu, musi pamiętać, że jesteśmy zwierzętami społecznymi, a to znaczy, że relacje międzyludzkie odgrywają w naszym życiu niebagatelną rolę. Nie inaczej jest też w życiu zawodowym.
Autorka bardzo realistycznie przedstawia swoich bohaterów, sama Karina Rojewska okazuje się być niezwykle silną kobietą która wytrwale walczy o odzyskanie swojego życia. Życia które jednak chce ułożyć już na własnych warunkach. "Cienie przeszłości" to nie tylko lęk i wątek kryminalny. To także piękna historia miłosna z jakże niepewnym zakończeniem. To książka naprawdę wartościowa. Polecam!

pokaż więcej

 
2019-01-16 08:51:27
Ma nowego znajomego: Lost_in_hours
 
2019-01-14 20:54:53
Ma nowego znajomego: syla50
 
2019-01-14 08:54:17
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2019-01-10 17:17:36
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
 
2019-01-08 16:05:12

Bardzo ciekawa książka,opowiada o rodzinie,która żyje na pokaz.Ona idealna matka,która stara się jak najlepiej wychowywać dwójkę dzieci,piękna i mądra kobieta.On oddany pracownik i miłośnik sportu. Starają się żyć tak by wszyscy wokół uważali ich za oddanych i troskliwych rodziców i kochające się małżeństwo niestety w dniu,w którym ich szesnastoletnia córka organizuje swoje urodziny dla kilku... Bardzo ciekawa książka,opowiada o rodzinie,która żyje na pokaz.Ona idealna matka,która stara się jak najlepiej wychowywać dwójkę dzieci,piękna i mądra kobieta.On oddany pracownik i miłośnik sportu. Starają się żyć tak by wszyscy wokół uważali ich za oddanych i troskliwych rodziców i kochające się małżeństwo niestety w dniu,w którym ich szesnastoletnia córka organizuje swoje urodziny dla kilku koleżanek wszystko się zmienia,ich idealnie ułożone życie diametralnie się burzy.
W chwili gdy ich reputacja wisi na włosku, będą chcieli wiele poświęcić, aby ludzie nie zmienili dobrego zdania na ich temat, nawet jeśli to, co robią, jest niestosowne.
Autorka przez całą książkę trzyma nas w niepewności, tworzy historię, od której ciężko się oderwać.To wciągająca książka, którą można pochłonąć w jeden wieczór.Polecam

pokaż więcej

 
2019-01-04 12:49:45
Autor:

Książka opisuje potworną,wręcz przerażającą historię.Byłam dosłownie wstrząśnięta czytając to co przeżyła rodzina Goodman,ich siedmiorga dzieci spotkała nie wyobrażalna trauma,bestialstwo z ogromem bólu i cierpienia.Bezlitośni oprawcy,którzy uważali się za idealistów,pionierów,wizjonerów,budowniczych nowej rasy panów torturowało i znęcało się nad małymi i bezbronnymi dziećmi dosłownie na... Książka opisuje potworną,wręcz przerażającą historię.Byłam dosłownie wstrząśnięta czytając to co przeżyła rodzina Goodman,ich siedmiorga dzieci spotkała nie wyobrażalna trauma,bestialstwo z ogromem bólu i cierpienia.Bezlitośni oprawcy,którzy uważali się za idealistów,pionierów,wizjonerów,budowniczych nowej rasy panów torturowało i znęcało się nad małymi i bezbronnymi dziećmi dosłownie na oczach ich matki,która była tak otumaniona i ogłupiała że w ogóle nie starała się bronić swoich dzieci,które cierpiały nie miłosierne męki.
Nie potrafię zrozumieć ludzi,którzy dają się tak zmanipulować i całkowicie sobą zawładnąć.Takich bezdusznych zwyrodnialców,którzy dopuścili się potwornych czynów wobec dzieci skazywała bym na śmierć bo tacy ludzie nie powinni żyć na tym świecie.
Książkę czyta się z ogromnym zainteresowaniem i przerażeniem.Nie sposób przejść obojętnie wobec tej historii.Polecam!!!

pokaż więcej

 
2019-01-03 22:10:41
Ma nowego znajomego: Książki_takie_jak_my
 
2019-01-02 15:15:44
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, 2019, Romans, Ulubione♥♥♥
Cykl: Georgian [Sylvia Day] (tom 4)

Miłość,namiętność,pożądanie,zawrotna akcja i przemyślane gierki.Tak opisała bym w tych kilku słowach tą opowieść.Czytał mi się ją bardzo przyjemnie,lekko i z dużym zainteresowaniem dzięki wielu tajemnicą,które pomału wychodziły na światło dzienne.W książce jest mało scen erotycznych ale te które są,są bardzo pikantne.Autorka bardziej skupiła się na zawiłej intrydze,dzięki czemu powieść jest... Miłość,namiętność,pożądanie,zawrotna akcja i przemyślane gierki.Tak opisała bym w tych kilku słowach tą opowieść.Czytał mi się ją bardzo przyjemnie,lekko i z dużym zainteresowaniem dzięki wielu tajemnicą,które pomału wychodziły na światło dzienne.W książce jest mało scen erotycznych ale te które są,są bardzo pikantne.Autorka bardziej skupiła się na zawiłej intrydze,dzięki czemu powieść jest bardzo interesująca. Czyta się ją błyskawicznie dzięki wyrafinowanej i ekscytującej damsko-męskiej gry.Polecam uwadze pełne zmysłowego uniesienia "Nie igraj ze mną".

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
690 388 26658
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (297)

Ulubieni autorzy (18)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (2)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd