Obnażona

Wydawnictwo: Czarna Owca
Intimate exposure
literatura erotyczna
joly_fh

Gdy w firmie, w której pracuje Victoria Renard, pojawia się nieziemsko przystojny fotograf Red Webster, wydaje się, że przed jego obiektywem nic się nie ukryje… Między Vicki a fotografem iskrzy od pierwszego przypadkowego spotkania. Ich wzajemna fascynacja nabiera rumieńców w firmowej siłowni, a wkrótce przeradza się w gorący i pełen niespodziewanych wrażeń romans. Weekend, który Red i Vicki...

Weekend, który Red i Vicki spędzają razem w ekskluzywnym hotelu, miał być przygodą bez zahamowań, ale też bez zobowiązań. Wkrótce wszystkie uprzedzenia Vicki i Reda topnieją, a ich opór przed zaangażowaniem się słabnie.

Czy przypuszczali, że doznania erotyczne to tylko wstęp do czegoś znacznie większego, do uczucia, które z siłą wodospadu zaleje ich serca i ich całych?

źródło opisu: Czarna Owca, 2013

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/

wiejskifilozof | 2017-05-21

Dla mnie,to był książkowy deser.Ot,szybko przeczytany.Romans z elementami porno,mnie książka nie przypadła do gustu.Zamiast,normalnego seksu.Były opisy bicia dziewczyny,nie rozumiem zachowań panny,zamiast czekać na normalny stosunek.Czeka na bicie,na klapsy ?
Nie,nie podobała mi się.

Taka tam książeczka... krótka, intensywna, płaska i odtwórcza. Nic nowego tam nie ma. Taki książkowy pornos na jedną noc. Wszytko poniżej przeciętnej, fabuła, postacie, klimat, i tematyka. Nic nowego i nic specjalnego. Duża zaleta tej książki jet taka, że jest krótka. Na odprężenie.

kasandra_85 | 2013-10-20
Przeczytana: październik 2013

Agnieszka | 2013-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2013

Po skończonej lekturze w mojej głowie zapada pytanie, gdzie tu zgubił się pewien sens? Jeszcze dobrze się nie poznali a on kolejny władca wszechświata, pan na włościach, multi bogaty bóg świata materialnego szaleńczo się zakochuje w owej białogłowie XXI wieku i proponuje ślub?!?! Nawet w Kopciuszku gra wstępna przed żyli długo i szczęśliwie trwała dłużej. Mam nadzieję że powstaną lub pojawią się jakieś kolejne części bo niedosyt doskwiera z ogromną mocą, wrażenie streszczenia całej opowieści. Książka która stanowczo za szybko się kończy, pikanteria jest dość ograniczona co jednak nie przeszkadza w zaprzyjaźnieniu się z Vicki i F.W.III Shanley'em, wasza wysokość sir Red'em ;)

Tajemnica | 2014-01-23
Przeczytana: 21 stycznia 2014

Czerwona Seria wydawnictwa Czarna Owca jest jedną z moich ulubionych serii. Każda kolejna książka ukazująca się z logiem damskiej szpilki jest dla mnie gwarancją na niezapomniane emocje i wielką ucztę dla wyobraźni. Nie zawiodłam się i tym razem „Obnażona” Portia Da Costa zaspokoiła moje oczekiwania.

Victoria Renard – główna bohaterka pracuje w korporacji. W momencie, w którym ją poznajemy firma przechodzi reorganizacje wewnętrzne. Atmosfera panująca w pracy nie sprzyja dobrym kontaktom, nikt nie wie, co się wydarzy.
Victoria jest skrytą osobą. Wszelkie swoje fantazje skrywa w sobie, nikomu o niczym nie mówiąc. Zaczytuje się w powieściach erotycznych, przez co jej wyobraźnia pracuje na wysokich obrotach.

W firmie poznaje tajemniczego fotografa Reda Webstera. Pomimo tego, że mężczyzna irytuje bohaterkę w dziwny sposób fascynuje jej wyobraźnię i zbliża się do niego. Fascynacja Redem przechodzi wszelkie granice rozsądku, aż w końcu oboje trafiają do ekskluzywnego hotelu, gdzie...

książek: 1930
Magda | 2013-10-25
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 25 października 2013

Pierwszy minus - niesamowicie cienka... uwielbiam książki, w których wszystko ma swoją kolejność, dzieje się w "normalnym" rytmie. Im cieńsza książka, tym akcja bardziej zwariowana, mniej rzeczywista. I znów mamy romans z erotyką. Ponoć BDSM, choć poza nazwami, paroma scenami i czerwonym tyłkiem, to niewiele miało to wspólnego z BDSM. No ale cóż, każdy dziś może pisać. Książka przyjemna. Szybka. Szybki romans do przeczytania przy kawie czy kieliszku. Nic szczególnego.

Lenka | 2018-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2018

Phi! Toż to nie książka, tylko jakaś powiastka dla dorosłych. Nie ma fabuły, nie ma bohaterów (tylko jakieś płaskie, papierowe laleczki), za to jest słaby początek i beznadziejne zakończenie.
Autorka jakiś tam pomysł miała, mizerny bo mizerny, ale przy odrobinie wysiłku mogło coś z tego wyjść. Nie wyszło. Po przeczytaniu ostatniej strony, musiałam aż sprawdzić, czy nie miałam jakiejś wybrakowanej książki, z której ktoś wyrwał połowę kartek ze środka. Strata czasu. Całe szczęście że tylko kilku godzin.

Zapatrzona_W_Książki | 2013-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Wejrzyj w swój świat fantazji

„Przyjemność z praktyk BDSM jest jeszcze przyjemniejsza, kiedy uległość okazuje silna kobieta. Może to irracjonalne, ale kiedy partnerka poddaje się tylko chwilowo, doznania są jeszcze słodsze i jeszcze cudowniejsze.”*

Granica między nienawiścią, a namiętnością jest bardzo cienka i ty o tym dobrze wiesz. W twoim życiu pojawił się mężczyzna, którego szczerze nie cierpisz, a zarazem wyobrażasz sobie jak spełniasz z nim te najskrytsze fantazje. Co gorsza wydaje się, że on jest świadomy twoich uczuć, myśli i chyba planuje coś z tym zrobić. Pytanie jednak brzmi czy ty na to pozwolisz, czy przekroczysz tą granicę?

Po tym jak firma, w której pracuje Victoria Renard, zostaje sprzedana innemu właścicielowi pojawia się w niej Red Webster. Fotograf, który ma zrobić zdjęcia by nowy szef oraz zarząd mieli rozeznanie jak wygląda budynek oraz jak się pracuje pracownikom. Między tą dwójką od początku pojawia się napięcie, ona uważa, że Red jest irytujący, nazbyt...

iza122 | 2013-11-07
Przeczytana: listopad 2013

"Obnażona" jest to książka, która wzbudziła we mnie mieszane odczucia. Z jednej strony opowieść przypadła mi do gustu, natomiast z drugiej, nie ma w sobie nic odkrywczego ani zachwycającego.
Treść przede wszystkim skupia się na dwojgu bohaterach Vicki i Redzie, na ich wzajemnych relacjach i spełnieniu kilku fantazji erotycznych... Ogólnie postacie tej opowieści są słabo wykreowane. Autorka bardzo mało zdradza nam wcześniejsze losy bohaterów. Postacie pośrednie praktycznie nie są potrzebne, gdyż nie odgrywają żadnej istotnej roli.
Narracja w dużej mierze obejmuje Vicki, ale momentami mamy wgląd w umysł Reda.
Powieść nie należy do ostrych książek erotycznych. Akcja skupia się raczej na prowadzeniu gry wstępnej, na spełnieniu kilku fantazji, lekko masochistycznych. Brakuje w niej opisów, które w jakiś sposób tworzyłyby klimat tej powieści. Opisy są także skromne pod każdym innym względem. Poprzez tak pobieżne potraktowanie historii, książka traci na wartości. Tempo powieści jest...

Malwka1106 | 2013-12-15
Na półkach: Przeczytane, 2014

Historyjka jakich wiele. On mega bogaty, ona piękna, przyciąganie i miłość od pierwszego wejrzenia. Minusem jest ekstremalne tempo książki, nie zdążyłam rozsmakować się w treści, a już trzeba było kończyć. Zakończenie banał, oczywiście happy end, ale propozycja małżeństwa po wspólnie spędzonym weekendzie, w czasie którego nie było rozmów tylko sex, jak dla mnie trochę przegięcie. Ale ogólnie lekka i przyjemna, do odstresowania po ciężkim dniu w sam raz.