Lubimyczytać.pl to:

literatura erotyczna
typ
papier
joly_fh
5.68 (72 ocen i 19 opinii)

Opis książki

Gdy w firmie, w której pracuje Victoria Renard, pojawia się nieziemsko przystojny fotograf Red Webster, wydaje się, że przed jego obiektywem nic się nie ukryje… Między Vicki a fotografem iskrzy od pierwszego przypadkowego spotkania. Ich wzajemna fascynacja nabiera rumieńców w firmowej siłowni, a wkrótce przeradza się w gorący i pełen niespodziewanych wrażeń romans. Weekend, który Red i Vicki spę...

Weekend, który Red i Vicki spędzają razem w ekskluzywnym hotelu, miał być przygodą bez zahamowań, ale też bez zobowiązań. Wkrótce wszystkie uprzedzenia Vicki i Reda topnieją, a ich opór przed zaangażowaniem się słabnie.

Czy przypuszczali, że doznania erotyczne to tylko wstęp do czegoś znacznie większego, do uczucia, które z siłą wodospadu zaleje ich serca i ich całych?

źródło opisu: Czarna Owca, 2013

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
kasandra_85 | 2013-10-20
Przeczytana: październik 2013

Agnieszka | 2013-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2013

Po skończonej lekturze w mojej głowie zapada pytanie, gdzie tu zgubił się pewien sens? Jeszcze dobrze się nie poznali a on kolejny władca wszechświata, pan na włościach, multi bogaty bóg świata materialnego szaleńczo się zakochuje w owej białogłowie XXI wieku i proponuje ślub?!?! Nawet w Kopciuszku gra wstępna przed żyli długo i szczęśliwie trwała dłużej. Mam nadzieję że powstaną lub pojawią się jakieś kolejne części bo niedosyt doskwiera z ogromną mocą, wrażenie streszczenia całej opowieści. Książka która stanowczo za szybko się kończy, pikanteria jest dość ograniczona co jednak nie przeszkadza w zaprzyjaźnieniu się z Vicki i F.W.III Shanley'em, wasza wysokość sir Red'em ;)

Tajemnica | 2014-01-23
Przeczytana: 21 stycznia 2014

Czerwona Seria wydawnictwa Czarna Owca jest jedną z moich ulubionych serii. Każda kolejna książka ukazująca się z logiem damskiej szpilki jest dla mnie gwarancją na niezapomniane emocje i wielką ucztę dla wyobraźni. Nie zawiodłam się i tym razem „Obnażona” Portia Da Costa zaspokoiła moje oczekiwania.

Victoria Renard – główna bohaterka pracuje w korporacji. W momencie, w którym ją poznajemy firma przechodzi reorganizacje wewnętrzne. Atmosfera panująca w pracy nie sprzyja dobrym kontaktom, nikt nie wie, co się wydarzy.
Victoria jest skrytą osobą. Wszelkie swoje fantazje skrywa w sobie, nikomu o niczym nie mówiąc. Zaczytuje się w powieściach erotycznych, przez co jej wyobraźnia pracuje na wysokich obrotach.

W firmie poznaje tajemniczego fotografa Reda Webstera. Pomimo tego, że mężczyzna irytuje bohaterkę w dziwny sposób fascynuje jej wyobraźnię i zbliża się do niego. Fascynacja Redem przechodzi wszelkie granice rozsądku, aż w końcu oboje trafiają do ekskluzywnego hotelu, gdzie Victoria...

Bujaczek | 2013-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Wejrzyj w swój świat fantazji

„Przyjemność z praktyk BDSM jest jeszcze przyjemniejsza, kiedy uległość okazuje silna kobieta. Może to irracjonalne, ale kiedy partnerka poddaje się tylko chwilowo, doznania są jeszcze słodsze i jeszcze cudowniejsze.”*

Granica między nienawiścią, a namiętnością jest bardzo cienka i ty o tym dobrze wiesz. W twoim życiu pojawił się mężczyzna, którego szczerze nie cierpisz, a zarazem wyobrażasz sobie jak spełniasz z nim te najskrytsze fantazje. Co gorsza wydaje się, że on jest świadomy twoich uczuć, myśli i chyba planuje coś z tym zrobić. Pytanie jednak brzmi czy ty na to pozwolisz, czy przekroczysz tą granicę?

Po tym jak firma, w której pracuje Victoria Renard, zostaje sprzedana innemu właścicielowi pojawia się w niej Red Webster. Fotograf, który ma zrobić zdjęcia by nowy szef oraz zarząd mieli rozeznanie jak wygląda budynek oraz jak się pracuje pracownikom. Między tą dwójką od początku pojawia się napięcie, ona uważa, że Red jest irytujący, nazbyt pew...

Lena | 2013-10-25
Przeczytana: 25 października 2013

Pierwszy minus - niesamowicie cienka... uwielbiam książki, w których wszystko ma swoją kolejność, dzieje się w "normalnym" rytmie. Im cieńsza książka, tym akcja bardziej zwariowana, mniej rzeczywista. I znów mamy romans z erotyką. Ponoć BDSM, choć poza nazwami, paroma scenami i czerwonym tyłkiem, to niewiele miało to wspólnego z BDSM. No ale cóż, każdy dziś może pisać. Książka przyjemna. Szybka. Szybki romans do przeczytania przy kawie czy kieliszku. Nic szczególnego.

doris | 2013-10-28
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 27 października 2013

Obnażona to książka dla prawdziwych koneserów literatury erotycznej, naprawdę erotycznej. A Portia da Costa słynie z swoich pikantnych erotyków zagłębiających się w świat miłośników BDSM. Dlatego też historia jest zwięzła, nie ma tu miejsca na rozwlekłe opisy i zbędne informacje... Książka ma głównie pobudzać fantazję. A to zadanie wykonuje idealne. Polecam miłośnikom "niegrzecznej" literatury. Już czekam na kolejną książkę Portii da Costy.

iza122 | 2013-11-07
Przeczytana: listopad 2013

"Obnażona" jest to książka, która wzbudziła we mnie mieszane odczucia. Z jednej strony opowieść przypadła mi do gustu, natomiast z drugiej, nie ma w sobie nic odkrywczego ani zachwycającego.
Treść przede wszystkim skupia się na dwojgu bohaterach Vicki i Redzie, na ich wzajemnych relacjach i spełnieniu kilku fantazji erotycznych... Ogólnie postacie tej opowieści są słabo wykreowane. Autorka bardzo mało zdradza nam wcześniejsze losy bohaterów. Postacie pośrednie praktycznie nie są potrzebne, gdyż nie odgrywają żadnej istotnej roli.
Narracja w dużej mierze obejmuje Vicki, ale momentami mamy wgląd w umysł Reda.
Powieść nie należy do ostrych książek erotycznych. Akcja skupia się raczej na prowadzeniu gry wstępnej, na spełnieniu kilku fantazji, lekko masochistycznych. Brakuje w niej opisów, które w jakiś sposób tworzyłyby klimat tej powieści. Opisy są także skromne pod każdym innym względem. Poprzez tak pobieżne potraktowanie historii, książka traci na wartości. Tempo powieści jest szybki...

figlarna24 | 2013-11-19
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013
Przeczytana: 18 listopada 2013

Kolejna książka z typu tych erotycznych, o pikantnych, nieprzyzwoitych eksperymentach ciała i ducha jest już z mną. Tym razem postawiłam na "Obnażoną"

Victoria Renard pracuje w korporacji, która właśnie przechodzi trudny okres, czyli reorganizacje, redukcje załogi oraz zmianę właściciela.
Victoria jest erotycznie pobudzona, ale wszystkie swoje pragnienia kryje pod grubym pancerzem i zamiast wprowadzić je w czyn, to zatapia się w marzeniach oraz czytaniu literatury kobiecej.
Jednakże jeden mężczyzna wzbudza w kobiecie niepokojące pożądanie. Jest nim fotograf Red Webster, który zjawia się w firmie i pstryka wszystkim fotki. Irytuje on Victorie, ale fascynacja jego osobą staje się silniejsza niż bohaterka by sobie tego życzyła. Pobyt w ekskluzywnym hotelu zbliża parę do siebie i powoduje , że ulegają żądzy...

"Obnażona" swój tytuł wzięła właśnie od ujawnienia wszystkich ukrytych instynktów i pragnień bohaterki. To fotograf wyzwolił w niej drzemiące pokłady seksualnej "bestii", jednoc...

Malwka1106 | 2013-12-15

Historyjka jakich wiele. On mega bogaty, ona piękna, przyciąganie i miłość od pierwszego wejrzenia. Minusem jest ekstremalne tempo książki, nie zdążyłam rozsmakować się w treści, a już trzeba było kończyć. Zakończenie banał, oczywiście happy end, ale propozycja małżeństwa po wspólnie spędzonym weekendzie, w czasie którego nie było rozmów tylko sex, jak dla mnie trochę przegięcie. Ale ogólnie lekka i przyjemna, do odstresowania po ciężkim dniu w sam raz.

Magdalena | 2014-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2014

Przeczytałam w kilka godzin. Mam wrażenie, że to "Grey" w pigułce, też miliarder po czterdziestce czyli starszy i piękna kobieta, bardziej świadoma swoich pragnień niż Anastazja. Viki wchodzi w świat Reda bardzo ochoczo i z pragnieniem zaspokojenia swoich fantazji.
Szkoda że książka jest taka krótka, mogła być bardziej rozwinięta.
Mimo wszystko i tak spędziłam miło czas.

Załóż konto za darmo!

71. rocznica
  • Wiktor Suworow
    67. rocznica
    urodzin
    Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. a taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.
  • Mary Hoffman
    69. rocznica
  • Arto Paasilinna
    72. rocznica
    Umrzeć zawsze się zdąży.
  • Simon Beckett
    46. rocznica
    urodzin
    Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.
  • Elina Hirvonen
    39. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie umiałam jej sobie wyobrazić. Miłości, która jest tak niepodważalna, że mogę być zapłakana i rozbita, a mimo to pewna, że ktoś będzie mnie trzymał i chciał, bym następnego dnia obudziła się przy nim.
  • Hanna Januszewska
    109. rocznica
  • Merete Lien
    62. rocznica
  • Peter S. Beagle
    75. rocznica
    urodzin
    Ten wybierać drogę musi, komu wszelki szlak odcięło. Utracone wiecznie kusi, co minęło to minęło.
  • Julie Powell
    41. rocznica
    urodzin
    Julia nauczyła mnie, jak znaleźć własną drogę. Nie jest tak, jak sądziłam. Sądziłam, że chodzi o... nie wiem, o pewność siebie, silną wolę albo szczęśćie. To też warto mieć, bez wątpienia, ale jest coś innego, coś, z czego biorą się wspomniane wyżej rzeczy. To radość.
  • Adolf Hitler
    125. rocznica
    urodzin
    Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.
  • Jan Dobraczyński
    104. rocznica
  • Bram Stoker
    102. rocznica
    śmierci
    Kocham szarość, mrok i ciemność nocy, lubię być sam, a za najodpowiedniejsze towarzystwo uznaję własne myśli.

Znajdź nas na Facebooku