O dwa słowa za dużo

Cykl: Na każde Jego żądanie (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
7,18 (888 ocen i 78 opinii)
tłumaczenie
Kwiatkowska Barbara
Anything He Wants: Castaway
erotyka, fantazje, zemsta, porwanie, seks, romans
romans

Inne wydania

Mężczyzna z przeszłością wypełnioną cierpieniem i dziewczyna ze złamanym sercem prowadzą niebezpieczną grę w świecie wielkich korporacji, brudnych interesów i rodzinnej zemsty… Tajemniczy miliarder Jeremiah Hamilton wyrwał dwudziestoczteroletnią Lucy Delacourt ze spirali niepowodzeń, jakim było jej życie. Wciągnął w wir dominacji, mrocznych fantazji erotycznych i w ekstrawagancki świat najbogatszych. Bezpieczna w ramionach wpływowego protektora, Lucy uwierzyła, że wreszcie znalazła swoje miejsce. Aż do chwili, gdy wypowiedziała o trzy słowa za dużo... Odtrącona przez mężczyznę, którego kocha, Lucy nie ma jednak czasu na rozpacz. Zostaje porwana. Niebezpieczny Lucas Hamilton potrzebuje jej do własnych celów: chce zemścić się na bracie za to, że ukradł mu rodzinne imperium. Położenie Lucy byłoby lepsze, gdyby Lucas nie próbował jej uwieść – i gdyby umiała mu się oprzeć… Czy Lucy ulegnie kolejnemu mężczyźnie, który zawsze dostaje to, czego zażąda?

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013

• Włoska symfonia
  • Bieg po życie
  • Oko Boga
  • Tabloid. Śmierć w tytule
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Odlotowa Czternastka
  • Etta i Otto i Russell i James
  • Z jednym wyjątkiem
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Chłopaki niech płaczą

6,9 (21 ocen i opinii)
Tabloid. Śmierć w tytule
Piotr Głuchowski , Marcin Kowalski

6,8 (30 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

8 (1 ocen i opinii)
Z jednym wyjątkiem
Katarzyna Puzyńska

8,06 (53 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

8,5 (2 ocen i opinii)
Chłopaki niech płaczą
Paweł Piotrowicz , Olaf Lubaszenko

7,3 (10 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
dmolek | 2014-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dużo podobnych opinii, że lepsza od pierwszej części i cóż nie będę oryginalna, stanowczo TAK!! :)

Wciągająca akcja trzyma w napięciu i czytelnik nie jest w stanie przerwać czytania, może dlatego tak szybko i miło się ją czytało.

Przed Lucy postawiono nie lada wybór, sama miałabym dylemat. W sumie co ciekawe przez większość książki chciałam, żeby wybrała Lucasa, no nic mam nadzieje, że jeszcze wszystko przed nami w kolejnych częściach, na które czekam w napięciu :))
POLECAM GORĄCO!!

Seria składa się:
1. Na każde jego żądanie
2. O dwa słowa za dużo
3. Anything He Wants: Castaway #4

mala5317 | 2013-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2013

Ta książka była dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem. Pochłonęłam ją w iście rekordowym tempie. Dlaczego? Trzymała w napięciu i zaskakiwała do samego końca. Podchodziłam do niej tym bardziej sceptycznie, ponieważ przeczytałam pierwszą część tej serii, która w żaden sposób mnie nie urzekła. Była tak strasznie podobna do "Pięćdziesięciu twarzy Greya", że aż mdliło. A tu takie zaskoczenie. Rzadko się zdarza, aby druga część była lepsza od swej poprzedniczki, ale tej zdecydowanie się udało. I muszę przyznać, że lubię takie zaskoczenie, a jeszcze bardziej takie pozycje w literaturze. Zupełnie nie żałuje, że po nią sięgnęłam.

Po pierwsze już gołym okiem widać, że okładka jest bardziej ciekawa od swej poprzedniczki. Ten sam odcień, podobne odwołanie do Greya, a jednak, przynajmniej do mnie bardziej przemawia ta. Po drugie, o ile pierwsza część miała kiepską fabułę i mało ciekawą akcję, to ta jest nimi naszpikowana od samego początku do końca. Ciągłe zwroty akcji, zmiany miejsc przez...

mroźny_poranek | 2013-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2013

Przyznam szczerze, że druga część zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu niż pierwsza.
Już od samego początku trzymała mnie w napięciu i rekordowo szybko ją przeczytałam.
Mało scen łóżkowych, dzięki czemu nie mdliła, za to akcja jak w filmach Hollywood.
Fajne zakończenie, którego można było się spodziewać.
Jak dla mnie zdecydowany plus.

Karolina | 2015-01-27

Książka naładowana wieloma zwrotami akcji. Czasami nawet wydaje mi się, że działo się zbyt dużo.
W czasie czytania byłam zdezorientowana, zgorszona, smutna i wzruszona. Przeładowanie akcją i skrajnymi emocjami wnosiły pewien zamęt.
Wkurzała mnie bohaterka, choć czasami było mi jej żal. Kobieta, która w dość nagły sposób traci najbliższych często nie potrafi się odnaleźć w społeczeństwie. Nie rozdaje uczuć na prawo i lewo, ale gdy już je gdzieś ulokuje to się tego trzyma. Lucy jest taką osobą. Przez całe życie wznosiła wokół siebie mór i kiedy poczuła się bezpiecznie, ktoś się nią zainteresował, zaopiekował, dała się uwieść. Czasami jednak zachowuje się trochę dziecinnie i zbyt emocjonalnie. Mimo tego nie potrafię jej źle oceniać. Nie wiem dla czego, ale miałabym wyrzuty sumienia.
Skomplikowany charakter Jeremiah'a czasami mnie denerwuje. Tak jak w przypadku Lucy i znając jego przeszłość nie chcę go źle oceniać. Tym bardziej, że znam finał tej historii.
Opowieść jest dość...

TINA | 2013-09-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 03 września 2013

Sprawy nie potoczyły się tak jak chciała tego Lucy. Zdrada okazała się ciężkim kamieniem w jej duszy… ale czy ma na to jakiekolwiek wytłumaczenie?!
Jeremiah zaczął po utracie swojej szansy doceniać fakt, że jednak „miłość” to nie tylko frazesy którymi rzuca się na wiatr, ale... czy jest w stanie obalic mur który pojawił się pomiędzy nim a Lucy? Walka między braćmi nadal trwa. AAAH!!
Musicie uwierzyć, że pod koniec drugiej części emocje sięgają zenitu… w ogóle dzieje się więcej! I już nie mogę się doczekać 3ciej!

dziubiasta87 | 2013-12-08

Książka zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Jedno co mi sie nie podoba to zakończenie, za słodko ..;-( Smutno mi tez ze względu na Lukasa, zdecydowanie polubiłam go bardziej od jego brata.

agnes-a | 2014-02-22
Przeczytana: 21 lutego 2014

Ciąg dalszy po "Na każde jego żądanie". Jestem zaskoczona tą pozycją i to pozytywnie! Akcja zwarta i szybka i nie mam tu na myśli sex, chociaż on tutaj także występuje ale nie ma go już tyle co w poprzedniej części. Trójkę głównych bohaterów Lucy, Remi i Loki bardzo polubiłam, no choć była chwila w kierunku Lucy kiedy mówiłam pod nosem NIE RÓB TEGO! Bohaterowie są inni od tych z którymi do tej pory się zetknęłam i nie mają żadnych dużych sekretów z młodości, choćby jak molestowanie seksualne. Tu wszystko bardzo szybko się dzieje ale książkę bardzo ładnie się czyta a do tego te podróże i interesujący ludzie. Polecam bo tu jest akcja, akcja i akcja.

televisorr | 2014-02-16
Przeczytana: 08 lutego 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

O wiele więcej akcji niż w części pierwszej "Na każde jego żądanie". Główna bohaterka uprawia seks z bratem mężczyzny, któremu parę godzin wcześniej powiedziała, że go kocha. Pojawia się tajemniczy psychopatyczny przyrodni brat, o którym nikt nie wiedział. Chce zabić wszystkich. Książka ciekawa - połączenie thrillera, kryminału, erotyki, romansu, psychologii. W sumie dość zaskakująca.

anas | 2013-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2013

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Trochę przypominała mi "Mistrza" Michalak. Sporo akcji przemieszczającej się pomiędzy Nowym Jorkiem, Karaibami, Dubajem i Wielką Brytanią. Do tego nie jeden, a dwóch przystojnych bohaterów. Na końcu zastanawiałam się czy Lucy wybrała właściwie... Całość przeczytałam w dobę :) Polecam gorąco !

Peepe | 2013-12-08
Przeczytana: 08 grudnia 2013

Jedna z najlepszych książek, które do tej porty przeczytałam. Trzyma w napięciu, jest bardzo ciekawa i pochłonęłam ją w zaledwie kilka dni! W tej części książki nie znajdziemy tak wiele opisów erotycznych, ale zapewniam, że jest o wiele lepsza od części pierwszej.