Wybór Crossa

Okładka książki Wybór Crossa Sylvia June Day
Okładka książki Wybór Crossa
Sylvia June Day Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Rozpalona (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Rozpalona (tom 4)
Captivated by You
Świat Książki
2020-02-12
2015-01-28
2014-11-11
Agnieszka Grodzka, Jan Stecki
literatura erotyczna

Kolejna świetna część. Możemy w niej trochę lepiej poznać postać Gideona. Trochę zaczęła mnie irytować postać Evy, która za wszelką cenę próbuje być niezależna.

Bardzo na plus jest to, że autorka postanowiła umieścić rozdziały również z perspektywy Gideona. Poznajemy tutaj jego wersję wydarzeń oraz uczucia, które tak głęboko w sobie skrywa. Mogłoby się wydawać, że historia Evy i Crossa dobiega powoli końca, jak również, że zasługują na szczęśliwe zakończenie. Jednak oboje przekonują się, że niestety los bywa przewrotny.

Pomimo że wcześniejsze trzy książki były dla mnie jedne z najlepszych, ta wydaje mi się już trochę mniej interesująca. Historia mimo, że wciąż ciekawa wydaje mi się trochę naciągana. Wydarzania wydają się trochę momentami wymuszone. Polecam(:

Lepsza od pozostałych dzięki rozdziałom z perspektywy Gideona. Trochę lepiej rozumiem dlaczego tak mi się podobała parę lat temu. Ale nadal za duuuuuużo seksu. Ileż można czytać jedno i to samo?! Jeszcze tylko ostatnia część, ufff.

👍

👍

Książka przedstawiająca dalsze losy Evy i Gideona Crossa obudziła we mnie masę emocji. "Wybór Crossa" to nadal mocny erotyk, ale nie powiedziałabym, że podoba się tylko kobietą siedzącym w domu, które pragną przygody, a takie opinie słyszałam. Wydaje mi się, że ludzie jak słyszą o erotyk to już mają pewny obraz tzw. porno w książkach, a to po prostu zazwyczaj własna wyobraźnia robi figle.

Książka jako erotyk sam w sobie jest bardzo dobra
Pełna fascynujących pikantnych fragmentów

Książka jako erotyk sam w sobie jest bardzo dobra
Pełna fascynujących pikantnych fragmentów

Gideon Cross, mężczyzna sukcesu. Seksowny, przystojny miliarder, który we wnętrzu skrywa skrzywdzonego chłopca. Eva stała się dla niego bratnią duszą. Kobietą, którą pokochał na zawsze. Dla której zrobiłby wszystko. Niestety ta jego nadopiekuńcza natura spowodowała rozłam w ich idealnym związku. Czy przyzna się do słabości i zawalczy o zaufanie żony?

Nudna ta część... Została mi ostatnia do przeczytania, ale jakoś mało chęci na to, po tym 4 tomie mam...

„Wybór Crossa” to czwarty tom cyklu „Rozpalona” pióra Sylvii Day. Książka jest kontynuacją losów głównych bohaterów Evy Tramell i Giedeona Crossa – ich krętej drogi do szczęścia. Zainteresowanych do poznania dalszego przebiegu historii o miłości tej pary odsyłam do kart tego tomu. W mojej ocenie książkę czyta się szybko i płynnie. Wynika to z lekkości pióra autorki, płynnej akcji oraz konstrukcji wyrazistych bohaterów i dialogów pomiędzy nimi. Dodatkowym atutem tej części serii jest wprowadzenie przez autorkę spojrzenia na zaistniałe wydarzenia z perspektywy dwójki bohaterów, dzięki czemu możemy poznać myśli i odczucia obu stron. Zachęcam to sięgnięcia po tę część, gdyż można przy niej odpocząć i całkiem przyjemnie spędzić czas.

• 2015
  • 2015