Na krawędzi rozkoszy

Wydawnictwo: Gola
Pleasure's Edge
erotyka
Magda

Na krawędzi rozkoszy to gorąca i zmysłowa powieść o utracie kontroli... i poznaniu niewyobrażalnej rozkoszy. Ta skandalizująca historia z każdą kolejną przewracaną stroną rozpala czytelnika coraz bardziej. Powieść, która zachwyci fanów książek EL James i Sylvii Day. Nie masz pojęcia, jak daleko możesz się posunąć, dopóki nie dojdziesz do krawędzi… Dylan Ivory, autorka bestsellerowych...

Powieść, która zachwyci fanów książek EL James i Sylvii Day.

Dylan Ivory, autorka bestsellerowych powieści erotycznych, nigdy nie straciła kontroli nad swoim życiem… dopóki nie spotkała Aleca.
Zabójczo przystojny mężczyzna, którego kręci ryzyko wywraca jej świat do góry nogami – nad mistrzynią kontroli górę bierze wszechogarniające pożądanie.
Czy przyjmie zaproszenie Aleca do świata dominacji i uległości, sadyzmu i masochizmu, dyspliny, kar, niewoli i fetyszy, w którym… Alec ma być Panem, a ona niewolnicą?

źródło opisu: Wydawnictwo MAK Verlag, 2013

źródło okładki: http://www.makverlag.eu/

eMMali | 2014-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2014

Kobieta, która w swoim życiu ma wszystko pod kontrolą, stara się nad sobą panować poznaje mężczyznę, z którym zakłada się o to, które z nich będzie dominatorem w łóżku. Ma jej to pomóc w napisaniu książki erotycznej. Ale każde z nich uważa się za "górę".
Niebanalnie opisane scenki erotyczne, nie są wulgarne jak w innych książkach, ale podniecające i naprawdę seksowne. Nie ma nudy, są konkrety. Może i trochę przypomina to lekturę "Greya", ale wszyscy wiemy, że nic tak nie podnieca jak żądza posiadania władzy i tego co niedostępne.
Jedyny minus to, że bohaterka ma męskie imię, ale ogólnie książka fajna. I ma ładne zakończenie.

Magda | 2013-05-09
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 08 maja 2013

Przyjemny romans z dużą dozą erotyki. Osoby pokroju Greya powinny być zadowolone. Dla mnie natomiast było zbyt słodko. Zwłaszcza pod koniec książki. No i omijałam bądź przelatywałam pobieżnie sceny seksu. Jest pewna zasada: "Co za dużo, to nie zdrowo". W pewnym momencie były tylko seks i klapsy. Tylko. Za to od samego początku wciąga niesamowicie. To nie literatura, do której wrócę i gorąco będę polecać, ale ot, miłe czytadło na wieczór.

Kasik | 2013-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2013

Niestety nie zachwyciła mnie. Książka jest erotykiem i to pełną gębą ale brak jej treści, nie ma emocji, bohaterowie są nijacy, ba autorka nie postawiła nawet przed nimi poważnego problemu do pokonania. Nie ma tu nic - ot taki romansik z dużą dozą erotyki. Spodziewałam się dużo więcej, natomiast jeżeli ktoś szuka pozycji lekkiej, odstresowującej, do przeczytania w jeden wieczór to ta jak najbardziej się nadaje.

mala5317 | 2013-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2013

Tak jak wspomniałam wcześniej pomęczę was trochę literaturą dla dorosłych, a ta obok pozycja do takowych właśnie należy. Przede wszystkim ze względu na treść, gdyż przepełniona jest scenami erotycznymi, momentami dość mocnymi i przede wszystkim licznymi.

Ale od razu uprzedzam, jak na tematykę bdsm, jest dla mnie stanowczo za przyzwoita. Klapsy i krępowanie to obecnie nic nadzwyczajnego. W co drugiej książce o tej tematyce, podobne wątki wypływają. Do tego zdecydowanie ciekawiej napisane.

Jeżeli interesuje was seks to tutaj na pewno na brak scen erotycznych narzekać nie można. Poganiają się wzajemnie, jedna za drugą. Momentami człowiek ma ich już stanowczy przesyt. Do tego jeszcze się powielają, więc mnie osobiście to odstraszyło. Ale są różne gusta.

Nasz główny bohater, Alec Walker jest doświadczonym dominem, który wprowadzić ma Dylan w tajniki BDSM. Tematyka na czasie, ale czy wszystkim przypadnie do gustu? Ja uważam siebie, za dość otwartą osobę, ale klapsom, pejczom i...

StaraNiania | 2013-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2013

Erotyk. Bardzo erotyk.

Erotyczny romans z przewagą erotyki. Fabuła praktycznie żadna. Gdyby usunąć opisy łóżkowe to zostałoby pięć stron do czytania.

Kolejny romans erotyczny, hmm chyba mnie ostatnio wzięło na takie książki :) Sięgam po nie z przyjemnością, chętnie się zaczytuje. Jest to naprawdę fajne i miłe oderwanie się od rzeczywistości.

Dylan Ivory jest pisarką. Książki, które piszę to nic innego jak właśnie erotyki. Właśnie zaczyna pracę nad nową książką, która będzie opowiadała o bardziej specyficznym sekcie czyli baty, pejcze itp... Jednak nie zna się na tym kompletnie, więc postanowiła spotkać się z mężczyzną, który zajmuje się tym już od bardzo dawna. I tak właśnie poznaje Aleca. Nieziemsko przystojnego mężczyznę, który jest naprawdę bardzo pewny siebie. Wchodzą w pewien układ. On ma pokazać jej "na żywo" na czym polega BDSM. Dzięki temu ona ma lepiej wczuć się w swoją nową powieść. Obojgu odpowiada ten układ ponieważ ani ona, ani on nie chcą się angażować, nie szukają nikogo na stałe więc taka zabawa jest im na rękę. Jednak z czasem wszystko zaczyna się komplikować. Oboje zaczynają odczuwać więcej niżby chcieli....

Karolina | 2015-03-13
Przeczytana: 11 marca 2015

Kolejna książka z serii "erotyka na całego". Nie wiem czy powoli zaczyna mnie to nudzić, czy jest po prostu za dużo tego typu książek, w których bohaterowie mają duży bagaż życiowych doświadczeń i zazwyczaj są w jakiś sposób zwichrowani emocjonalnie, ale mam takie wrażenie, że to masówka. "Na krawędzi rozkoszy" to kolejna książka o seksie, bo nie bójmy się używać tych określeń, więcej w niej seksu niż pozostałej fabuły. Martwi mnie jednak to, że czytając kolejne książki, znajduje w nich coraz więcej wspólnych elementów, a nawet identycznych. Chyba muszę sięgnąć teraz po inny gatunek literacki, bo całkowicie stracę zainteresowanie "literaturą romantyczną".

Dagarita | 2015-04-09

Jedno słowo ciśnie mi się na usta - wyrafinowana :) Ta historia różni się od innych erotyków, nie ma bogatego przystojniaka i młodego kopciuszka. Bohaterowie są po 30, są na podobnej stopie finansowej, oboje niezależni i nie szukający nikogo na stałe... On doświadczony Domin, ona pisarka literatury erotycznej szukająca informacji o BDSM do swojej nowej książki, połączy ich wyzwanie! Zmysłowość, erotyzm, napięcie i doznania przedstawione w bardzo dobrej formie!

Blanka92 | 2016-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2016

Wiele przychylnych opinii, pojawiających się jako reklama książki zachęciły mnie do czytania. Niestety po skonsumowaniu jej wnętrza jestem trochę rozczarowana. Myślałam, że będzie to coś więcej niż kolejna książka powstała na fali popularności ,,50 Twarzy Grey'a".

Przypuszczam, że została skrojona typowo na amerykański rynek i to w bardzo infantylny sposób (jeden rozdział: co myśli on, jeden: co myśli ona). Początek był intrygujący i odważny, a potem autorka zapomniała o czym pisze. Umówienie się na randkę zajęło bohaterom ponad 70 stron książki. Byłam wręcz zdziwiona jak wiele można napisać o niczym i ile razy powtarzać to samo w dialogach?

Objętościowo- książka, jakościowo- przewidywalne i nudnawe opowiadanie. Na uwagę zasługuje jedynie kilka fragmentów i ogólny nastrój powieści. Jeśli ktoś szuka czegoś mocniejszego, albo nowatorskiego to nie polecam. Z kolei jeżeli ktoś potrzebuje lektury łatwej i przyjemnej jest to dobry wybór. Książka to zawsze dobry wybór =)

marta_per | 2017-01-08
Przeczytana: 07 stycznia 2017

Wystrzegajcie się tej książki!
Nie polecam, strata czasu.
Nigdy wcześniej nie czytałam tego rodzaju książek i po wszechobecnej modzie na Grejów i inne lektury temu podobne, postanowiłam sięgnąć, po coś z tej kategorii.
Więcej tego nie zrobię, skutecznie się zraziłam.
Gdyby nie to, że czyta się błyskawicznie, przez prosty język i ogólną prostotę wszystkiego, pewnie nie dotrwałabym do końca. Dawno nie spotkałam się z tak bardzo sztampowymi, płaskimi i przewidywalnymi postaciami, dialogami i fabułą jak tu.
Co do fabuły właśnie, będzie spoiler.
On - rzekomo silny, niezależny mężczyzna. Ona - pozornie silna, niezależna kobieta. Zaczynają się spotykać i oddawać cielesnym przyjemnościom, w wyniku czego się w sobie zakochują. Żadne nie chce się do tego przyznać, ale ostatecznie wyznają sobie miłość i prawdopodobnie będą żyć długo i szczęśliwie. Koniec. A! Zapomniałam dodać, że oboje piszą powieści erotyczne. Przyjaciółka głównej bohaterki również.