Breathe Me In

Cykl: Ross Siblings (tom 2.6)
Wydawnictwo: Kindle Edition
angielski
kokakola

Their worlds collided in Leave Me Breathless. Now see how the sparks first flew for Ghost and Macy... She knew he was trouble from the moment she first laid eyes on him, but that doesn't stop Macy from taking a wild ride with Ghost when he invites her along. Something about him intrigues her. Just by hanging out with him, though, she's drawn into a scandal she doesn't see coming and faces a...

She knew he was trouble from the moment she first laid eyes on him, but that doesn't stop Macy from taking a wild ride with Ghost when he invites her along. Something about him intrigues her. Just by hanging out with him, though, she's drawn into a scandal she doesn't see coming and faces a decision that might alienate him and several people she holds dear.

Timing is everything...and theirs couldn't be more off.

PLEASE NOTE: This is a short prequel to Leave Me Breathless that takes place during the events of Rock Me. It’s not meant to stand alone.

Emilja | 2014-02-23
Na półkach: Przeczytane, 2014, Erotyk, Posiadam
Przeczytana: 23 lutego 2014

"Breathe me in" to krótki wstęp do "Do utraty tchu", akcja rozgrywa się równolegle w czasie z "Do szaleństwa", tyle że bohaterami tej noweli są już Macy i Seth (Ghost).
Przeczytałam już wcześniej "Do utraty tchu" i tego wstępu bardzo mi brakowało.
Zastanawiam się czy ponownie nie przeczytać "Do utraty tchu", historia Macy i Setha bardzo do mnie przemawia :) A Seth..., boże jak ja uwielbiam takich niegrzecznych chłopców, och!

Seria Ross Siblings składa się:
0.5 Barely Leashed - wersja angielska
1. Unleashed - wersja angielska
2. Do szaleństwa (Rock Me)
2.5 Light Me Up - wersja angielska (zakończenie Do szaleństwa)
2.5 Breathe me in - wersja angielska (wprowadzenie do Do Utraty tchu)
3. Do utraty tchu (Leave Me Breathless)
4. Take Me On - wersja angielska

lulamae | 2015-07-23
Przeczytana: 22 lipca 2015

Krótka nowela będąca wstępem do 'Do utraty tchu'. Czyli jakie były początki u Ghosta i Macy, co działo się na tyłach GTO?

W sumie to czytało się dobrze - lepiej niż o Candace i Brianie.
Jest to idealny wstęp do tego co się będzie działo w kontynuacji historii tej dwójki.

Katarzyna Busłowska | 2014-06-18
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 18 czerwca 2014

Gdybym nie przeczytała wcześniej "Do utraty tchu" pewnie podobałoby mi się bardziej, ale jest jak jest. Trudno było nie myśleć o tym, że wiem jak skończy się ta historia. Jednak wciąż jestem fanką Ghost'a i Macy.

Karolina Jędraszak | 2014-11-23

Kiedy dowiedziałam się, że ta część była wymuszona przez fanów autorki pomyślałam... "Trzeba ją częściej zmuszać!". W mojej opinii książka jest znacznie lepsza od swojej poprzedniczki. Historia jest podróżą przez dwie całkiem różne, ale równie poranione osobowości.
Klimat naszego Duszka jest całkowicie w moim stylu ..tatuaże, rockowa muzyka, cięte poczucie humoru oraz sprośne gadki . Na pewno sama zwróciłabym na niego uwagę... ^^
Ona fajna "laska", która wyrobiła sobie stalowy kręgosłup.
Polecam ją miłośnikom pikanterii w lekko mocniejszym wydaniu ;)

kala | 2014-06-22

Zdecydowanie uwielbiam historię Setha i Macy, i tej części mi właśnie brakowało

justa_jp | 2014-06-10

To krótkie opowiadanie. które jest wstępem do "Do utraty tchu". Poznajemy szczegóły spotkania Macy i Setha na tylnym siedzeniu jego GTO. Chemia i pożądanie iskrzy miedzy nimi tak bardzo, że niemal się to czuje na własnej skórze. Zdecydowanie polecam przeczytać jeszcze zanim sięgniecie po "Do utraty tchu". No i Seth ... od razu zawrócił mi w głowie ;)

Jagoda | 2014-09-10
Przeczytana: 26 sierpnia 2014

Tego krótkiego wstępu bardzo brakowało w książce „Do utraty tchu”. Dowiadujemy się jakie był początki Macy i Ghost’a. Powiem tak: Oj działo się!! Ja tą dwójkę po prostu uwielbiam!!! Oboje mają cięty język, jeden drugiemu nie pozostaje dłużny, dzięki temu książka jest pełna humoru. Książkę czyta się z uśmiechem od ucha do ucha. Przeczytałam ten krótki wstęp i dosłownie rzuciłam się ponownie na książkę „do utraty tchu” po prostu musiałam pobyć z bohaterami jeszcze raz. Uwielbiam niegrzecznych chłopców, którzy próbują zburzyć mur poukładanych dziewczyn ;) Jestem wielką fanką Ghost'a i Macy.

Ann111 | 2017-07-23
Przeczytana: 01 czerwca 2016