Take Me On

Okładka książki Take Me On Cherrie Lynn
Okładka książki Take Me On
Cherrie Lynn Wydawnictwo: Samhain Publishing Cykl: Ross Siblings (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Ross Siblings (tom 4)
Samhain Publishing
2013-12-17
2013-12-17
1619219743

Całkiem dobra część.
Tym razem na tapetę trafia siostra Briana, Gabriella. To na pierwszy rzut silna babka po 30-tce. Jej życie jest poukładane (szkoda tylko, że w tym wieku jest tak zależna od rodziców - finansowo i emocjonalnie). Szykuje się jej wielki dzień - ślub jak dla księżniczki. Jednak nie wszystko idzie tak jak powinno. Dla odmiany od częstego schematu, tym razem to pan młody nie zjawia się przed ołtarzem... Złamana Gab postanawia zaszyć się na jakiś czas u rodziny. Tam ma zamiar wyleczyć rany.
Jej terapią ma być piękny feniks wykonany na plecach. Właśnie w tym celu zjawia się w studiu tatuażu swojego brata. Cóż, właśnie tam spotyka też Ian, który jako jedyny, decyduje się zrobić tatuaż tej twardej babce.
Jak się okazuje, oboje są złamani przez życie, oboje cierpią. Co prawda każde z innego powodu, ale ich ból splata ich ze sobą...
Nie tylko ból. Jedna namiętna noc może wiele zmienić - zmusić do weryfikacji planów na przyszłość i pokonania własnych lęków.
To ciekawa opowieść, pełna namiętnych uniesień, ale również strachu i ciężkich decyzji.
Na koniec nieźle się uśmiałam.
Oczywiście nie brakowało Briana i Candance :)

Ładne zakończenie serii.
Polecam przeczytać! :)

Całkiem dobra część.

Na półkach: , , , , , ,

Ostatni tom z serii 'Ross Siblings' - moim zdaniem najlepszy, a przynajmniej mi się najbardziej podobał.

Tym razem przyszła pora na siostrę Evana i Briana - Gabriellę Ross.
Dzień, który miał być dla niej spełnieniem marzeń i studnią pełną szczęścia okazał się jednak największym koszmarem i upokorzeniem. Dla odmiany nie spotkacie tutaj uciekającej panny młodej, a uciekającego pana młodego.
Gabriella po tym nieszczęsnym wydarzeniu jedzie zamieszkać na jakiś czas u rodziców, aby pozbierać myśli i zdystansować się do całej sytuacji. W ramach 'rekonwalescencji' idzie zrobić sobie tatuaż do studia jej brata. Nikt nie chce podjąć się wytatuowania starszej siostry szefa - nikt prócz Iana.
Zaczyna się od tatuażu feniksa, ale zdecydowanie na tym się nie kończy... Zobaczcie jakie przeboje czekają tą parę.

Dla odmiany mamy tutaj styczność z dojrzałą - trzydziestosześcioletnią kobietą i młodszym od niej o całe osiem lat Ianem. Fakt, faktem Gabriella jest naprawdę mało samodzielna w tym wieku, ale pomijam to.
Lubię ciąże w książkach, więc tematyka dla mnie jak najbardziej odpowiednia.
Przyjemna to była część, dla mnie najprzyjemniejsza z tych, które dane mi było przeczytać w tej serii.
Miała plusy i sporo minusów, ale w całokształcie wyszło przyzwoicie.

Tym razem przyszła pora na siostrę Evana i Briana - Gabriellę Ross.

W sumie, cała seria jest zarąbista. Nie pamiętam dokładnie dwóch poprzednich części, ale ta mnie powaliła. Jest idealna. A poza tym uwielbiam sceny porodów. Było trochę dramatu... Ale ogólnie książka i historia w niej zawarta jest cudowna. A Candy i Gabby rodzą w tym samym dniu!

Dlaczego taka nota ? Cóż kobieta co ma 36 lat i jest na utrzymaniu rodziców to dla mnie jakaś abstrakcja...a w sumie poza zakazaną miłością na tym fakcie opiera się książka, więc dlatego taka nota.Ian świetny facet, aż go szkoda dla głównej bohaterki...

Mam bardzo mieszane uczucia co do tej pozycji. Poprzednie książki z tej serii wprost uwielbiam, przez to chyba miałam trochę zbyt duże oczekiwania i co do tego tomu. Z jednej strony cudownie było znów wbić się w świat naznaczony tuszem, kolczykami i metalowym brzmieniem oraz dowiedzieć się o dalszych losach Briana i Candanse. Z drugiej jednak ta historia nie była już tak fascynująca choć nie ulega wątpliwości, że na pewno była gorąca i namiętna.
Poza tym liczyłam na rozwinięcie wątku Setha i Macy... może się jeszcze doczekam.

Myślałam że będzie trochę ciekawsza.
Trochę przesłodzona historia siostry Briana - Gabi i jego podwładnego Iana. Słodko, seksownie i z małymi wybojami.
Coś miłego i szybkiego do czytania

Myślałam że będzie trochę ciekawsza.
Coś miłego i szybkiego do czytania

Miałam nie sięgać po tą pozycje, bo poprzednie mnie nie zachwyciły, jednak sięgnęłam i nie mogłam się oderwać. Moim zdaniem najlepsza z historii od której nie mogłam się oderwać. Polecam.

Kurcze sama ma 37 lat :P Autorka dodała mi skrzydeł ;)

Kurcze sama ma 37 lat :P Autorka dodała mi skrzydeł ;)

• 2015
  • Tatuażyści