Do utraty tchu

Cykl: Ross Siblings (tom 3) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Leave Me Breathless

Facet, o jakim marzy każda kobieta. I nieśmiała dziewczyna, która boi się miłości… Są Walentynki, ale Macy nie ma z kim świętować dnia zakochanych. Jej życie miłosne jest w opłakanym stanie. Może dlatego że zawsze była bardzo ostrożna – poza jedną szaloną nocą. Na szczęście jej przyjaciółka Candace postanawia zabawić się w Kupidyna. Ale kandydat, jakiego wybiera, jest ostatnim facetem, którego Macy chciałaby spotkać… Seth właśnie wrócił do miasta po długiej nieobecności. I miota się pomiędzy opieką nad chorą babką, pracą w studiu tatuażu, występami swojego zespołu i swoją zwariowaną byłą, która nie daje mu spokoju. Poprawna, przezorna, układna Macy jest ostatnią kobietą, z jaką chciałby się wiązać... Ale już podczas pierwszego spotkania odkrywają, że pasują do siebie idealnie – nie tylko w łóżku. Kiedy jednak ich zupełnie różne światy się zderzą, może się okazać, że żadne z nich nie wyjdzie z tego z nietkniętym sercem…

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

KailaaMoor | 2019-04-03
Na półkach: Przeczytane, 2019, PDF
Przeczytana: 03 kwietnia 2019

Ooo tak! Po pierwsze, ta część jest dużo, dużo lepsza niż poprzednia, pomimo, że już tamta zawładnęła moim sercem.
Sposób pisania i budowania napięcia i akcji przez autorkę bardzo mi spasował. Gdy sięgałam po te pozycję (kojarząc już głównych bohaterów) trochę się obawiałam. Myślałam, że książka niewiele będzie się różnić od poprzedniej, a jednak bardzo miło mnie zaskoczyła.
Fabuła jest zbudowana konkretniej i dużo dokładniej, nie brakuje akcji, a poza tym wszystko jest na wyższym poziomie.
Główni bohaterowie:
Macy - nasza psuja i maruda, która w poprzednik tomie wydawała się panną z kijem w tyłku to SUPER BABKA! Ma w sobie tą głębie, której trochę brakowało mi w jej niewinnej przyjaciółce, Candance. To silna dziewczyna, prawdziwa kowbojka i miłośniczka country i jazdy konnej. Ma za sobą przeszłość, która ukształtowała ją na taką, jaka teraz jest, a mimo tego widać w niej ta iskrę, dzięki której nie da się jej ie lubić.
Ghost (o Boże, nie potrafię nie śmiać się teraz wiedząc skąd...

ruda maruda | 2019-03-01
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 01 marca 2019

Która z nas by nie chciała takiego faceta, jak Seth? Cudowna książka :)

Wanilka | 2019-02-23
Przeczytana: 22 lutego 2019

Dość szybko się czyta, fajny seks aczkolwiek zaskoczona jestem tym, że nie było pięciu orgazmów podczas seksu analnego, co często jest standardem w literaturze erotycznej... :-) w sumie, to w ogóle nie było seksu analnego ;-)

"Do utraty tchu "jest kolejną częścią z cyklu "Ross Siblings "tym razem opowiada o Macy najlepszej przyjaciółce Candice i Sethcie, najlepszym przyjacielu Briana.

Zacznijmy od minusów bardzo nie podobało mi się tłumaczenie na polski ksywki Setha na Ducha ,lepiej brzmiało "Ghost ".

Poza tym nie podoba mi się ze zabrakło wstępu poznania się Setha i Macy ,nie każdy umie czytać w oryginale i szkoda ze wydawnictwo nie umieścilo wstęp z ich poznania ,książka spokojnie mogłaby być o te 100 stron grubsza.

Musze przyznać ze o dziwo raz cześć jest lepsza od "Do szaleństwa ". Bardzo przypadła mi do gustu postać Macy . W poprzedniej części wydawała się snobistyczna nudziara. Ta część pokazuje pelna pasji, namiętna, silna, mająca swoje hobby młoda kobietę. Mace jest pewniejsza siebie i mniej irytuje niż Candice .

Poza tym widać ze dziewczyna jest ostrożna, bo chroni się w ten sposób.

Setha również pokochałam. Chociaż przyznam że nie gustuje w lysych facetach, ale dla niego z miłą...

SłonecznaStronaŻycia | 2017-11-02
Przeczytana: 01 listopada 2017

Książka podobała mi się bardziej niż poprzedni tom, choć wcześniej trudno było mi sobie wyobrazić jak zniosę tą bohaterkę. Jednak "W do utraty tchu" Macy była zdecydowanie fajniejsza niż w "Do szaleństwa". Jej postępowanie wydawało mi się bardziej sensowne i prawdziwsze niż zachowanie Candace w poprzednim tomie. Akcja może bez zaskoczeń, ale czyta się przyjemnie.

Bebe | 2017-09-26
Na półkach: Przeczytane, Legimi
Przeczytana: 26 września 2017

Ta część jest bez wątpienia lepsza od poprzedniej wydanej po polsku. Jest bardziej zabawna, jednak fabula dość przewidywalna. Lubie poznawać dalsze losy bohaterów książek i bez wątpienia ta książka opowiadziała całkiem sporo, jednak nie wiem czy historia wciągnęła mnie na tyle, żeby czytać dalsze części książki.

Małgorzatka | 2017-06-18
Przeczytana: 16 czerwca 2017

dobre czytadło na lato

silwana | 2017-05-26
Przeczytana: 26 maja 2017

Książka nie jest jakoś bardzo wymagająca, ale przyjemnie się czytało. Polubiłam głównych bohaterów z ich problemami i kibicowałam im do samego końca.

Małgorzata | 2017-05-22

Z twórczością Cherrie Lynn miałam okazję się zapoznać podczas lektury pierwszej części serii ''Ross Siblings'', czyli ''Do szaleństwa'' (dalej nie wiem dlaczego pierwsza część nie została wydana, tylko wydawnictwo postanowiło wydawać od drugiego tomu). W mojej opinii pisałam wtedy, że autorka średnio się postarała a książka była prosta i lekko nudna. Miałam więc opory po sięgnięcie po ''Do utraty tchu'', ze względu na to, że dostanę to samo - czyli nudę i nijakich bohaterów. Czy tak było?

''Do utraty tchu'' bardzo przypomina swoją poprzedniczkę, ale w moim odczuciu jest dużo lepsza. Nie jest monotonna, bohaterzy są bardziej wyraziści a sceny łóżkowe napisane z większym smakiem. Chociaż mogłabym dyskutować o formie bohaterów, którzy byli w stanie przez całą noc baraszkować w łóżku (nie przesadzam, za każdym razem po ponad 5 razy). Znów natomiast mamy do czynienia z narracją trzecioosobową (co wielokrotnie powtarzałam, że nie zbyt mi odpowiada, ale aż tak nie przeszkadza)....

ZaczytanyIntrowertyk | 2017-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2017

"Do utraty tchu" jest świetną książką ze swojego gatunku! Zdecydowanie lepsza niż poprzedni tom ("Do szaleństwa") - mamy tutaj o wiele lepiej zarysowane postacie, wartką, gorącą i pełną napięcia akcję. Macy w swoich sprzecznościach, z którymi sama musi się zmierzyć i Seth (znany nam wcześniej jako Duch), z bólem, który w końcu powinien zaakceptować i spróbować ruszyć do przodu.
Nie mogłam oderwać się od czytania, czy były to momenty doprowadzające krew do wrzenia, czy zamrażające serce. Na pewno jest to książka warta polecenia.