Do szaleństwa

Tłumaczenie: Barbara Kwiatkowska
Cykl: Ross Siblings (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Rock Me

Co robi słodka i niewinna dziewczyna, która nie chce być dłużej słodka i niewinna? Seksowny tatuaż. I zdobywa superseksownego faceta... Candace ma dość sprawiania przyjemności innym, zwłaszcza rodzicom, którzy wciąż dyktują jej, co ma robić. Czas sprawić przyjemność sobie. Postanawia więc zafundować sobie na urodziny tatuaż. A nikt nie zrobi tego lepiej niż Brian, w którym Candace kocha się od...

Seksowny tatuaż.
I zdobywa superseksownego faceta...
Candace ma dość sprawiania przyjemności innym, zwłaszcza rodzicom, którzy wciąż dyktują jej, co ma robić. Czas sprawić przyjemność sobie. Postanawia więc zafundować sobie na urodziny tatuaż. A nikt nie zrobi tego lepiej niż Brian, w którym Candace kocha się od dawna…
Od pierwszej chwili, gdy wchodzi do jego studia tatuażu, pociąg, jaki zawsze do niego czuła, wybucha ze zdwojoną siłą. A Candace uświadamia sobie, że nieziemsko seksowny artysta może dać jej o wiele więcej, niż rozkoszny obrazek na nagiej skórze. Jeśli tylko Candace odważy się sprzeciwić rodzinie i posłucha głosu serca, które mówi, że za tatuażami kryje się najwspanialszy facet na świecie…

źródło opisu: Amber, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1439/do-szale%C5%84stwa

Katarzyna Busłowska | 2014-06-07
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 06 czerwca 2014

To chyba trochę krępujące sypiać z byłym facetem kuzynki. Jak jej spojrzeć w oczy, skoro ma się świadomość, że ona zna wszystkie jego sztuczki? To taka refleksja na boku.
Rodzice głównej bohaterki są po prostu potworami z piekła rodem. Najgorszymi, jakich młoda dziewczyna (właściwie to chyba w ogóle rodzaj ludzki) mogłaby sobie życzyć. Autorka dość mocno ich podkoloryzowała, bo nie potrafię sobie takich ludzi wyobrazić w realnym świecie. Może to moja natura buntowniczki mi przeszkadza, ale nie mogę zrozumieć dlaczego Candace wcześniej im się nie postawiła.
Postać złego chłopca, czarnej owcy, którą jest Brian to dość tani chwyt, ale skuteczny jak diabli:)
Znów jest to historia z przesadnie wyidealizowanymi głównymi bohaterami. Oboje nie mają niemal żadnych wad, bo nawet te nieliczne przedstawione są w takim świetle, że wydają się zaletami. Mnie to jednak nie przeszkadzało. Nastawiałam się na pikantną historię miłosną ze szczęśliwym zakończeniem wywołującym uśmiech na twarzy...

eMMali | 2014-08-14
Przeczytana: 13 sierpnia 2014

No, książka może być. Nie polubiłam głównej bohaterki- Candace, jak dla mnie to niedojrzała histeryczka, która nie panuje nad emocjami.

Martoonia | 2014-08-06
Przeczytana: 03 sierpnia 2014

Romans, można powiedzieć że trochę erotyk, ale dawka seksu jaką otrzymują czytelnicy jest na dobrym poziomie, książka nie kręci się wokół tylko i wyłącznie jednego tematu, za co ode mnie duży plus. Niby standardowy motyw grzecznej dziewczyny i nieco mniej grzecznego chłopaka, których drogi już miały okazję się przeciąć, ale w innych, całkiem odmiennych okolicznościach. Opowieść o dziewczynie, pragnącej wyrwać się z rąk nadopiekuńczych rodziców, którzy z miłą chęcią zaplanowaliby jej doskonałą, świetlaną przyszłość. Ale jest i on – Brian, ten dzięki, któremu może być wolna, który pomaga jej żyć własnym życiem i wnosi przy tym mnóstwo naprawdę gorących uczuć. Czyta się szybko i nie nudzi, także z pewnością można polecić ;)

Ranech | 2013-08-01
Przeczytana: 30 lipca 2013

polecam

Seria Ross Siblings składa się:
0.5 Barely Leashed - wersja angielska
1. Unleashed - wersja angielska
2. Do szaleństwa (Rock Me)
2.5 Light Me Up - wersja angielska (zakończenie Do szaleństwa)
2.5 Breathe me in - wersja angielska (wprowadzenie do Do Utraty tchu)
3. Do utraty tchu (Leave Me Breathless)
4. Take Me On - wersja angielska

MartaKu | 2013-11-02
Przeczytana: 31 października 2013

Ten typ książek lubie bardzo. Fabuła wciagająca, od ksiązki trudno sie oderwać. Jest to ksiązka zaliczana do erotyki, jednak jej sceny erotyczne (zaledwie 3 ) sa bardzo "smaczne" bardziej wywyołujące uśmiech na twarzy niż podniecenie. Typ mężczyzy nie należ do mojego gustu, jednak jego charakter bardzo przyciagał mnie.Konic ksiązki troche mnie zaskoczył negatywnie,gdyż rozwiazanie wszystkich problemów, jakie przewijały sie w książce, rozwiązane zostały zaledwie 3 stronami. Myślałam że cały wątek troche dłużej się pociagnie. Mimo to książkę polecam.

AngelFire | 2015-03-17
Przeczytana: 17 marca 2015

Dobra książka.Przedstawia bohaterów z zupełnie innych światów.Pokazuje,że przeciwieństwa się przyciągają.

Candance jest miłą,słodką i posłuszną dziewczyną.Robi to co chcą jej rodzice.W swoje dwudzieste trzecie urodziny postanawia zrobić coś szalonego.Mianowicie tatuaż.A kto miałby go zrobić jak nie Bryan,były chłopak jej kuzynki.Ona sama jest w nim od wielu lat zakochana,ale nikt o tum nie wie.
Bryan ma 28 lat i jest właścicielem salonu tatuażu.Zna Candance od dłuższego czasu lecz dopiero teraz uświadamia sobie jaka jest wspaniała.Rodzi się między nimi głębokie uczucie,które zniszczyć może tylko jej rodzina.Oni na to nie pozwolą i zrobią wszystko aby ta miłość przetrwała.

Bardzo pozytywnie zostali pokazani główni bohaterowie.Bryan ma niezły charakterek,a Candance umie walczyć o to na czym jej zależy.Ta opowieść pokazuje,że nie ważne jaki kto ma styl.Najważniejsza w związku jest miłość a nie różnice dzielące dwojga ludzi.

kasandra_85 | 2013-05-17
Przeczytana: maj 2013

Ania C | 2013-08-20
Na półkach: Przeczytane, E-Books
Przeczytana: 20 sierpnia 2013

Dowcipne dialogi, glowny bohater seksowny, wytatulowany ...idealnie:) Ksiazke oceniam na plus, idealna na samotne letnie wieczory przy lampce wina. Zrazila mnie nieco monotonna akcja i infantylnosc bohaterow , aczkolwiek spedzilam mile popoludnie.

lulamae | 2015-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2015

Candace Andrews to dwudziestotrzyletnia dziewczyna trzymana na smyczy i pod kloszem rodziców. Jednak poukładana dziewczyna z dobrego domu marzy, aby wreszcie być sobą, aby zbuntować się przeciwko wymaganiom jakie są jej stawiane. Pierwszym krokiem w tą stronę jest zrobienie sobie tatuażu i to u faceta do którego wzdycha od dłuższego czasu.
Brian Ross jest dwudziestoośmioletnim facetem, właścicielem studia tatuaży. Jako jedyny ze swojej rodziny zbuntował się przeciwko 'systemowi' - problemy, bunt, tatuaże, kolczyki i ostra muzyka - to cały on.
Ile się zmieni w ich relacji kiedy Candece trafi do Briana? I jak na ich relacje zareaguje rodzina ze sztywnymi zasadami i wymaganiami?

No cóż...szału nie było, fajerwerki nie latały.
Szczerze powiedziawszy, gdyby nie było wspomniane o wieku bohaterów to po ich zachowaniach i 'głębokich' przemyśleniach powiedziałabym, że są dużo, dużo młodsi.
Bardzo to nudne z małymi wyjątkami. Motyw z apodyktycznymi rodzicami i chęcią wyzwolenia się spod...

Katarzyna | 2015-01-03
Na półkach: Przeczytane, New Adult, E-book, 2015
Przeczytana: 03 stycznia 2015

Książka jest dobra. Nie można nic o niej więcej powiedzieć, ale nie można jej też nie polecić, bo zasługuję na uwagę.
Główną bohaterką jest młoda Candace. Dziewczyna z dobrego domu, na utrzymaniu rodziców robi wszystko pod ich dyktando. Jedno sprzeciwienie pociąga za sobą kolejne, jest nim Brian, seksowny tatuażysta, który budzi w niej najbardziej mroczne zakamarki umysłu.
No i czego się czepiam? Książka jest przewidywalna, ale nadal dobra. Opisuje coraz częściej występujący problem uzależnień od rodziny.
Polecam - szybka lektura.