Do utraty tchu

Cherrie Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Ross Siblings (tom 3) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Leave Me Breathless
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Myśliwy, Karolina Post-Paśko
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
muzyka miłość erotyka namiętność romans

Nie napiszę, że ta część była lepsza od poprzedniej. Była taka sama. Główny bohater z kolczykami w tych samych miejscach, obiecujący, że nigdy nie zostawi bohaterki. Daję jedną gwiazdkę mniej, ponieważ irytowala mnie główna bohaterka, która cały czas się uganiala za Setem, który poza mówieniem, że nigdy nie pozwoli jej odejscze nie pomachał nawet małym palcem.

Szybko się czyta, przyjemna książka na wieczór.

Ooo tak! Po pierwsze, ta część jest dużo, dużo lepsza niż poprzednia, pomimo, że już tamta zawładnęła moim sercem.
Sposób pisania i budowania napięcia i akcji przez autorkę bardzo mi spasował. Gdy sięgałam po te pozycję (kojarząc już głównych bohaterów) trochę się obawiałam. Myślałam, że książka niewiele będzie się różnić od poprzedniej, a jednak bardzo miło mnie...

Która z nas by nie chciała takiego faceta, jak Seth? Cudowna książka :)

Dość szybko się czyta, fajny seks aczkolwiek zaskoczona jestem tym, że nie było pięciu orgazmów podczas seksu analnego, co często jest standardem w literaturze erotycznej... :-) w sumie, to w ogóle nie było seksu analnego ;-)

"Do utraty tchu "jest kolejną częścią z cyklu "Ross Siblings "tym razem opowiada o Macy najlepszej przyjaciółce Candice i Sethcie, najlepszym przyjacielu Briana.

Zacznijmy od minusów bardzo nie podobało mi się tłumaczenie na polski ksywki Setha na Ducha ,lepiej brzmiało "Ghost ".

Poza tym nie podoba mi się ze zabrakło wstępu poznania się Setha i Macy ,nie każdy umie...

2097

Książka podobała mi się bardziej niż poprzedni tom, choć wcześniej trudno było mi sobie wyobrazić jak zniosę tą bohaterkę. Jednak "W do utraty tchu" Macy była zdecydowanie fajniejsza niż w "Do szaleństwa". Jej postępowanie wydawało mi się bardziej sensowne i prawdziwsze niż zachowanie Candace w poprzednim tomie. Akcja może bez zaskoczeń, ale czyta się...

Ta część jest bez wątpienia lepsza od poprzedniej wydanej po polsku. Jest bardziej zabawna, jednak fabula dość przewidywalna. Lubie poznawać dalsze losy bohaterów książek i bez wątpienia ta książka opowiadziała całkiem sporo, jednak nie wiem czy historia wciągnęła mnie na tyle, żeby czytać dalsze części książki.

dobre czytadło na lato

Książka nie jest jakoś bardzo wymagająca, ale przyjemnie się czytało. Polubiłam głównych bohaterów z ich problemami i kibicowałam im do samego końca.

Dyskusje

1 734