Finansowa Forteca

FBO Marcin Iwuć
2020-09-30
2020-09-30
inwestowanie inwestycje finanse poradnik

Książka napisana jest w ciekawy i zrozumiały sposób o inwestowaniu, każdy, kto myśli o swojej przyszłości, powinien ją mieć.

Świetna książka, przejrzyście podane informacje. Ponadczasowe informacje w przystępnej formie, polecam wszystkim znajomym.

Uważam za rewelacyjną lekturę dla początkujących inwestorów, szczególnie osób które chciałyby się dowiedzieć jak sensownie wykorzystać nadwyżki finansowe aby ich wartość nie ulatniała się wraz z inflacją. Bardzo lekko się czyta - jest dużo porównań i wizualizacji.

Pozycja, która powinna znaleźć się na półce każdego kto rozpoczyna przygodę z inwestowaniem. Napisana bardzo przyjaznym językiem, wyjaśnia w jasny i zwięzły sposób zagadnienia związane ze światem finansów. Po przeczytaniu tych 800-set stron czuję się, że naprawdę wiem na czym stoję oraz jaką drogę powinienem obrać w kroczeniu do finansowej niezależności. Dziękujemy Panie Marcinie!

Świetna pozycja dla osób chcących wejść w temat inwestowania

Świetna pozycja dla osób chcących wejść w temat inwestowania

Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto zastanawia się od czego zacząć przygodę z inwestowaniem. Sprawdzi się również dla tych, którzy chcieliby usystematyzować już posiadaną wiedzę. Książka niezwykle obszerna, o ważnych tematach, a czyta się jak dobry kryminał - wciąga! Polecam :)

Świetny wstęp do świata inwestowania oraz do zagadnień z nim związanych. Książkę czyta się z łatwością oraz przyjemnością co jest nietypowe w tej kategorii.

Solidnie zebrana wiedza o podstawach inwestowania, przeznaczona dla przeciętnego polskiego zjadacza chleba.
Książkę czyta się bardzo lekko, podane przykłady, wykresy i porównania bardzo ułatwiają zrozumienie tematu. Przekrojowe potraktowanie tematu, dużo dobrych rad i praktycznych wskazówek, Jednocześnie objętość jest trochę "nadmuchana", niektóre kwestie powtarzają się kilka razy (prawdopodobnie świadomy zamysł autora, który chciał podkreślić ważne sprawy i ułatwić czytelnikowi ich zrozumienie i zapamiętanie).
Mogę szczerze polecić każdemu, kto zamierza zacząć przygodę z inwestowaniem. Starzy wyjadacze raczej nie znajdą tu nic nowego.

Finansowa Forteca przedstawia świat inwestycji, a przede wszystkim jak dbać o własne finanse, w bardzo przyjemny i prosty sposób. Otwiera oczy na wiele ważnych tematów. Nie zależnie od sytuacji i poziomu wiedzy (finansowej) czytelnika na pewno znajdzie wiele przydatnych informacji dla siebie!

Książka naprawdę przejrzysta w oczekiwaniu dla rozpoczynających przygodę z inwestowaniem bardzo przyjemna. Obniżona ocena wynika jedynie z nadmiernego przesytu przeprosin wobec specjalistów za upraszczanie definicji. Nie potrzebnie dodana treść w odsłonie kilkunastu stron jako przeprosiny nie trafiają do mnie. Jednakże, polecam książkę dla osób potrzebujących podstaw w tej dziedzinie.