Dangerous to Know & Love

Okładka książki Dangerous to Know & Love Jane Harvey-Berrick
Okładka książki Dangerous to Know & Love
Jane Harvey-Berrick Wydawnictwo: Harvey Berrick Publishing literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Harvey Berrick Publishing
2014-01-23
2014-01-23
College romans

Pomysł na fabułę dobry, ale wykonanie niekonieczne. Główna bohaterka nijaka. Poza tym książka mogłaby mieć mniej stron i wtedy lżej by się ją czytało a tak zmęczyła mnie. Nie polecam.

Szczerze ? Jak zobaczyłam ilość stron to pomyślałam no way nie przeczytam tego. Książka mnie zaskoczyła, nie dość, że przeczytałam całą, to mnie tak wciągnęła historia, że sama nie wiem kiedy ją skończyłam. Poruszony został temat z którym się jeszcze chyba nie spotkałam w książce. Ona ułożona z dobrego domu, on niegrzeczny chłopak z ciężkimi przeżyciami i z tajemnicą.

Sięgając po tę pozycję rzeczywiście miałam spore obiekcje ze względu na jej "obszerność". Czasami czytając ma się wrażenie że niektóre opisy są niepotrzebnymi zapychaczami ale książkę czyta się fajnie i szybko. Bohaterowie rozwijają się z każdym kolejnym rozdziałem a historia Daniela jest bardzo interesująca i inspirująca. Polecam.

Co do książki na pewno nie tego się spodziewałam. Od pierwszych kilku stron bardzo mnie urzekła, wyzwoliła bardzo dużo emocji od śmiechu do płaczu.

Historia Daniela i jego podejście do własnej niedoskonałości czasami potrafiła mnie mocno zdenerwować, jednak przez większość historii bardzo go podziwiałam.

Lis pokazana jest jako młoda, ale niezwykle dojrzałą kobieta. Jej zdecydowanie i wiara są powalające.

Trudno było mi oderwać się od tej lektury.

Jeśli szukacie właśnie książki młodzieżowej wchodząca w dojrzałość to polecam właśnie ją.

Lis pokazana jest jako młoda, ale niezwykle dojrzałą kobieta. Jej...

[...]
Winiła siebie – za to, że ulega bezmyślnym stereotypom. Cholera, nie dziwne, że Daniel nie chce, by ktokolwiek wiedział. Uderzyło ją, ile każdego dnia wydaje osądów, opartych wyłącznie na pozorach: założyła, że Kirsty jest pusta, tylko dlatego, że jest ładna; założyła, że Roy jest strasznym brutalnym kryminalistą, bo jest wielki i wytatuowany; założyła, że Daniel jest dupkiem, bo trzyma innych na dystans. Nawet nie chciała myśleć, jak bardzo płytką ją to czyni.

Jestem pozytywnie zaskoczona moim pierwszym spotkaniem z tą Autorką i jej twórczością. Podobała mi się i z całą pewnością sięgnę po kolejną. Wyważona i z wielkim taktem przedstawiona niepełnosprawność.
POLECAM !!

[...]

Ciekawy, nietypowy pomysł na książkę z chorobą i problemami głównego bohatera w tle. Zabrakło trochę akcji, wszystkie problemy były rozwiązywane natychmiastowo. Ogólnie da się lubić bohaterów, momentami są dość dziecinni i ich decyzje nie wydają się logiczne, choć z drugiej strony są bardzo młodzi, więc to do nich pasuje. Uważam, że niektóre wątki mogłyby być bardziej rozbudowane. Całość dość przyjemna, ale brakuje efektu wow.

Przeczytałam połowę bo tyle dałam radę skuszona wysokimi notami. Jak dla mnie za wolno toczyła się akcja, której chyba w ogóle nie było.

Zabrakło trochę akcji, aby dać tej książce 10. Jednak mimo wszystko bardzo dobrze i szybko się ją czytało. Bardzo przyjemne postacie mimo różnych wad. Pochłonęłam ją w 3 dni :) Polecajka

Początek mnie wciągnął, ale później akcja się wręcz ciągnie. Myślałam, że po prostu to chwilowe znudzenie, więc odłożyłam tę książkę z myślą, że jeszcze do niej wrócę. Wróciłam i nawet nie obchodzi mnie jak się skończy. Przeczytałam ponad 80% i więcej nie dam rady. Z każdą kolejną stroną jest coraz nudniejsza.

Opowieść o pięknej miłości i trudnych „sytuacjach” w jakich stawia nas życie. Nie spodziewałam się otrzymać tak fajnych i dojrzałych bohaterów mimo nastoletniego wieku.książka bardzo mi się podobała. Serdecznie polecam :)

• New Adult

Jane Harvey-Berrick Dangerous to Know & Love Zobacz więcej