Revved

Cykl: Revved (tom 1)
Wydawnictwo: NieZwykłe
Revved
Bezimienna

Mechanik rajdowy Andressa „Andi” Amaro ma jedną złotą zasadę: nigdy nie umawia się z kierowcami. Nie zamierza jej łamać – i ma ku temu dobre powody. Carrick Ryan jest niegrzecznym chłopcem Formuły 1. Na jego widok kobiety tracą rozsądek, a dźwięk irlandzkiego akcentu rzuca je na kolana. Carrick jeździ szybko i żyje jeszcze szybciej. Gdy rozpoczynał karierę zawodową, był najmłodszym kierowcą w...

Carrick Ryan jest niegrzecznym chłopcem Formuły 1. Na jego widok kobiety tracą rozsądek, a dźwięk irlandzkiego akcentu rzuca je na kolana. Carrick jeździ szybko i żyje jeszcze szybciej. Gdy rozpoczynał karierę zawodową, był najmłodszym kierowcą w historii Formuły 1, pięć lat później jest jednym z najlepszych. Od kolejnych rekordów szybciej zdobywa tylko kobiece serca.

Gdy Andi otrzymuje propozycję pracy marzeń w ekscytującym świecie Formuły 1, opuszcza rodzinny dom w Brazylii z przekonaniem, że będzie w stanie pracować z Carrickiem, jednak nic nie przygotowało jej na najsilniejsze zauroczenie, jakie kiedykolwiek przeżyła. Andi nie potrafi przestać myśleć o mężczyźnie, z którym nie może być, jej złota zasada zostanie poddana najtrudniejszej z prób, gdyż Carrick zdecydował, że zdobędzie Andi… i nie cofnie się przed niczym, by to zrobić.

źródło opisu: NieZwykłe

źródło okładki: NieZwykłe

kryminalnakuchnia | 2018-07-03

Samantha Towle, to jedno z najbardziej gorących nazwisk literatury kobiecej w USA i jedno z najbardziej wyczekiwanych nazwisk, wśród zwolenniczek książek, przyprawiających o zawrót głowy i szybsze bicie serca w Polsce.

To nie przypadek, że utwory autorki znajdują się na listach bestsellerów z list “New York Times”, “USA Today” i “Wall Street Journal”, bo pisać ta Pani zdecydowanie potrafi. Na rynek polski, nareszcie wkracza pierwsza książka pisarki – „Ravved”, której akcja mocno zakorzeniona jest w realiach Formuły 1.

Lekkie i wciągające pióro autorki sprawia, że nawet największy laik tej dyscypliny, z prędkością światła przeniesie się w Świat Rajdów samochodowych. Świat Carricka Ryana, niegrzecznego chłopca, na widok którego, wszystkie kobiety tracą zdrowy rozsądek, a z mózgu robi im się papka. Wszystkie za wyjątkiem Pani mechanik, Andressy Amaro. Andi ma jedną złotą zasadę, nie umawia się z kierowcami rajdowymi. Czy aby na pewno?

„Ravved” jest dość pikantną powieścią...

Katarzyna | 2015-10-04
Przeczytana: 04 października 2015

Oczekiwałam na tą książkę. Ale gdy zaczęłam czytać - pierwsze kilkanaście stron dostałam jakiejś blokady. Wiedziałam, że Andi złamie swoją zasadę prędzej później, więc porzuciłam Revved dla innej książki, a gdy tą skończyłam przybyłam z powrotem po historię miłości na torze formuły 1. Z każdą stroną robiło się coraz ciekawiej, więc zwracam honor książki (straciła go, gdy ją porzuciłam), bo naprawdę to jest pierwsza taka książka o tej tematyce jaką miałam okazję przeczytać. A czytało się? świetnie! Co prawda i Andi i Carricka miałam ochotę zabić. Za Chiny, za jej ucieczki, za pop królową. Ale nie żałuję czasu spędzonego czytając tą lekturę, więc polecam!:)

Kasiek | 2018-07-26
Na półkach: 2018, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 25 lipca 2018

Bardzo dobra książka. Główna bohaterka, Andressa wzbudza sympatię od pierwszych stron. Jest błyskotliwa, ma cięty język i świetnie sobie radzi, przynajmniej do czasu, ze znanym playboyem, kierowcą rajdowym, Carrickiem. Razem stanowią świetny duet, nie tylko w pracy, ale także poza nią. Niestety nie brakuje przeszkód, których pokonanie stanowi nie lada wyzwanie dla rodzącego się między nimi uczucia. Seks i imprezy, adrenalina i endorfiny, rozstania i powroty - wszystko to na kartkach naprawdę świetnej książki. Polecam.

lulamae | 2015-11-06
Przeczytana: 05 listopada 2015

Liczyłam, że ta książka może być dobra, ale to była rewelacja.

Andressa 'Andi' wyjeżdża z Brazylii do Anglii, aby dołączyć do teamu F1. Andi od zawsze kochała samochody i to co z nimi związane, więc niech nie będzie zaskoczeniem, że jedzie tam pracować jako mechanik samochodowy, a jej 'nowym dzieckiem do opieki' będzie wóz Carricka Ryan'a.
Carrick to obecne numer jeden w formule. Prócz tego, że jest wyjątkowo uzdolnionym kierowcą znany jest także z tego, że jest imprezowiczem i niepoprawnym kobieciarzem co niejednokrotnie wpędziło go w jakieś niemiłe sytuacje.
Cały jego team obawia co to będzie kiedy przepiękna Andi będzie ciągle krążyła wokół Carricka.
Musicie się przekonać co wyniknie z ich spotkania!

To naprawdę było rewelacyjne, wciągnęło mnie od pierwszych stron i nie puściło aż do końca.
Fabuła niby prosta, ale naprawdę nie nudziłam się nawet przez chwilę. Z uwagi na to, że wchodzimy w świat rajdów F1 przemieszczamy się wraz z bohaterami po całym świecie - wszędzie tam,...

magia_stron | 2018-07-15

Revved to niegrzeczna, pełna namiętności i emocjonalna powieść, która po prostu sama się czyta.

Mamy tu Szybkie samochody,
Ognistą akcję
i wciągającą historię!

Powieść będziemy śledzić z perspektywy Andi, która jest mechanikiem samochodowym. Piękna jak modelka, z nogami do nieba, a naprawia bryki lepiej niż niejeden facet. Samochody fascynują ją od małego. Jednak ma swoją żelazną zasadę - nigdy nie umawia się z kierowcami. Ma ku temu swoje powody. Jednak kiedy poznaje Carricka- nieziemsko przystojnego kierowcę Formuły 1, dla którego ma pracować, utrzymanie tej zasady nie złamaną jest dla niej wielkim wyzwaniem. Będzie musiała walczyć z silnym zauroczeniem skierowanym w stronę tego niegrzecznego mężczyzny, na widok którego miękną jej kolana a serce próbuje wyskoczyć z klatki. Carrick to pleyboy, jest nieziemsko przystojny, zbudowany jak Bóg - gustuje w pięknych kobietach, żyje szybko, jeszcze szybciej kieruje samochodami. Od razu wpadają sobie w oko. Jak potoczą się losy tych...

magpie101 | 2018-05-24

Zatracilam sie czytajac te ksiazke, ktora calkowicie mnie pochlonela. Andi piekna kobieta, ktora jest mechanikiem samochodow wyscigowych, w wieku 10 lat stracila swojego ojca mistrza i legende w wypadku formuly.
Carrick zloty chlopiec, bogaty, mega przystojny, niepokonany mistrz w formule 1. Zyje dla wyscigow i kobiet, ktore traktuje przedmiotowo i wykopuje ze swojego lozka jak tylko dostanie to co chce.
Gdy sie spotykaja on zamierza ja tylko wykorzystac, ona ma zasade nie umawiania sie z kierowcami zeby nie cierpiec tak jak jej matka 14 lat wczesniej. Gdy Carrick uswiadamia sobie, ze nie moze jej miec proponuje jej przyjazn. Zaczynaja sie spotykac, spedzac razem czas, duzo rozmawiac jednak obydwoje czuja iskry w powietrzu kiedy sa obok siebie.
On chce czegos wiecej, ona mysli ze jest jego kolejna jednorazowa przygoda. Kiedy dowiaduje sie, ze jest dla niego kims wyjatkowym wtedy ucieka od niego. Nie moze sobie pozwolic na strach jaki odczuwa podczas jego wyscigow. Jednak gdy od...

WampirkaJustynka | 2018-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2018

Książka nie jest tak rewelacyjna jak się spodziewałam po opiniach na LC. Dobrze i szybko się czytało. Nawet polubiłam Andi choć przez większość książki mnie wkurzała. Co do Carricka to spodziewałam się większego playboya. A wyszły w sumie ciepłe kluchy co jak dla mnie nie było takie złe. Jeśli zaś chodzi o akcję to ogólnie kręciła się wokół Andi i Carricka. Ich ciągły kłótni i rozstań. No i oczywiście seksu. Czy można ją porównać do serii Driven? Owszem są podobieństwa jednak jako, że lubię serię Driven to aż tak bardzo mi nie przeszkadzało. Czy polecam? Tak, ta książka jest idealna na letnie wieczory i idealna na zrelaksowanie się.

Pinina_Paulina | 2016-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2016

Odkąd pamiętam, razem z tatą oglądałam wyścigi Formuły 1 i uwielbiałam to w każdym calu! Razem rozłożeni na kanapie nie odrywaliśmy wzroku od telewizora - dobre czasu :)

A książka? Świetna! Super historia, bardzo dobrze się czytało.
Przyznam, że na początku irytowało mnie zachowanie Andi, ale po przeczytaniu większości książki w końcu mogłam ją zrozumieć.
Carric, król Formuły 1 - jak chcę, to potrafi!
Bardzo polecam!

magpie101 | 2015-10-02
Przeczytana: 02 października 2015

Asia | 2016-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2016

,,I don't know where the lights are taking us. But something in the night is dangerous. And nothing's holding back the two of us. Baby this is getting serious detain the dangerous"*

,,Revved" autorstwa Samanthy Towle opowiada historię Andressy Wolfe, która jako mała, dziesięcioletnia widziała śmierć swojego ojca - legendarnego mistrza Formuły 1 - na torze. Teraz Andi po raz drugi stanie naprzeciwko wyścigów, które zabrały jej ojca, a wszystko za sprawą wujka Johna, który - jako, że jest ona wspaniałą mechanik - załatwia jej pracę w zespole Carricka Ryana. W taki oto sposób, Andi, pracując pod panieńskim nazwiskiem matki - Amaro - wkracza w ten zdominowany przez mężczyzn świat. I już pierwszego dnia przyciąga sobą uwagę Carricka - wspaniałego kierowcy wyścigowego i super playboya - a najgorszy z tego wszystkiego jest fakt, iż wytwarza się między nimi pewne przyciąganie, a w końcu Andi, ma swoje zasady i nie umawia się, nigdy z kierowcami. Czy Carrick pokona wszystkie bariery Andi,...