Żądza piłkarskiego pieniądza

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
sport

Real Madryt kupuje na potęgę za Zidane a zapłacił ponad 70 milionów euro, za Luisa Figo 60 milionów. Ronaldo kosztował 45 milionów, a Beckham 35 milionów. Jednak Galaktyczni nie wygrywają, bo na szczęście w piłce nie wygrywają pieniądze. Bo gdyby tak było jak mawia Kazimierz Górski, to mistrzem świata byłaby Arabia Saudyjska.Swego czasu Kosowski, zarabiając 200 razy mniej niż Rivaldo w Barcelonie, zażądał od Wisły podwyżki. Później niesiony żądzą poszedł do Bundesligi, której nie kochał, ale która dała mu kasę i... ławę. Pieniądze, czy radość z gry, czyż to nie jest także dylemat Dudka?! Jak zrezygnować z gigantycznego kontraktu? Można poświęcić miliony funtów, aby zagrać na Mundialu? Kadra też potrafi złamać karierę, czego przykładem Matysek...Za pieniądze nie wszystko można w futbolu kupić. Pasja musi wygrać z żądzą. Jak sobie z tym radzą Olisadebe, Hajto, Żurawski, Frankowski, czy Citko. O tym jest ta historia!

Viaar | 2017-07-02
Na półkach: Przeczytane, Sport

Całkiem przyjemna lekturka, 200 parę stron. Zbiór opowieści o piłkarzach, którzy wyruszyli w pogoń za pieniądzem, poza granice swojej ojczyzny. Stare pióro Romana Kołtonia, więc jeszcze warto. Książke w księgarniach typu tania książka można kupić za.. 1 zł. Za tyle właśnie ją kupiłem :)

seba_t | 2013-11-06
Przeczytana: 2005 rok

Fajna książka do szybkiego przeczytania.

kacper_gangsta | 2013-05-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sportowe