Congratulations You have just met the I.C.F. (wydanie polskie)

Wydawnictwo: Trolsen Communicate
Congratulations You have just met the I.C.F.
kibice
MarcinL

InterCity Firm (ICF) to bezapelacyjnie czołowa angielska ekipa chuliganów, której apogeum działalności przypada na lata 80-te XX wieku. Cass Pennant, jeden z byłych liderów ICF, zachęcił swoich towarzyszy do wspomnień na temat czasów świetności grupy. Przedstawione w książce wydarzenia, nie zostały nigdy prędzej opisane: rywalizacja z największymi wrogami kibiców West Hamu – fanami Millwall; zdobycie trybuny gospodarzy, the Shed End, na stadionie Chelsea; ostre starcia z chuliganami Liverpoolu wokół stadionu Anfield Road i wiele innych.
Autor, w niezwykle barwny sposób przedstawia czytelnikom całą historię ICF, począwszy od powstania grupy, aż po głośne starcia z kibicami Manchesteru United na promie, płynącym z Anglii do Holandii.
Dzieje ICF to niechlubny, aczkolwiek niezwykle istotny element historii angielskiej piłki nożnej.

źródło opisu: sendsport.pl

źródło okładki: sendsport.pl