Prawda o reprezentacji. Janas i Beenhakker

reprezentacja, sport, janas, beenhakker
sport

Łukasz | 2015-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2015

Najlepszym określeniem dla tej książki będzie parafraza jej tytułu – „Nuda o reprezentacji”. 280 stron sucho podanych faktów, bez żadnej wartości dodanej. Styl, w jakim pan Kołtoń miesza poszczególne wątki dodatkowo utrudnia odbiór tej pozycji – momentami ciężko jest się połapać, czy autor kontynuuje jeszcze poprzednią myśl, czy już pisze o czymś zupełnie od niej oderwanym. Trudno mi powiedzieć cokolwiek pozytywnego o tej książce. Chociaż nie – ma ładne zdjęcia i jest wydana na solidnym papierze (nie tyczy się to wyjątkowo brzydkiej okładki). Krótko mówiąc: książka, której braku nikt by nie zauważył.

Kasia | 2010-07-04
Przeczytana: 2007 rok

Książka niezła. Tylko osobiście nie przepadam za panem Kołtoniem, który dość często nie zastanawia się co mówi i tak samo często potrafi zmieniać decyzje. "Jaki to wspaniały trener ten Beenhakker" mówił i jednocześnie krytykował Janasa. Czasem trzeba być krytycznym w obie strony... jak pokazało życie. I w stosunku do siebie również.

Damian | 2013-05-31
Przeczytana: 19 września 2012

Roman Kołtoń nie pisze niczego o czym byśmy nie wiedzieli z prasy. Tak naprawdę książka odświeża wydarzenia, które toczyły się za czasów dwóch tak różnych pod każdym względem szkoleniowców reprezentacji.

KatherineAFC | 2012-04-05

W sumie ta książka to jedynie uporządkowane fakty, które każdy kibic reprezentacji raczej zna. Nic nowego, żadnej ciekawostki po której można byłoby powiedzieć "wow, to już rozumiem czemu tak było!" W każdym razie przeczytać można - zwłaszcza właśnie dla przypomnienia sobie jak to było z naszą kadrą za Janasa i za Leo.

Estel | 2011-06-17
Przeczytana: 20 maja 2011

W miarę ciekawa, dużo rzczy rozjaśnia.

Arkadio | 2016-12-08
damiansosnowiec | 2016-09-18