Wolna. O trudnej sztuce kończenia niezdrowych relacji.

Okładka książki Wolna. O trudnej sztuce kończenia niezdrowych relacji.
Damian Poprawa Wydawnictwo: Wydawnictwo Łobuz poradniki
poradniki
Wydawnictwo Łobuz
2021-07-01
2020-10-26
wolna relacje

więcej Więcej

Warta przeczytania. A czyta się ją szybko. Napisana bardzo przystępnym, nieformalnym językiem - czytając można się zarówno zaśmiać w głos jak i zadumać czy uronić łzę. Mnóstwo przykładów z życia wziętych, które są u nas lub wśród nas, ale tutaj zostały wytknięte palcem, by się nad problemem pochylić, zrozumieć...Polecam, ciekawa lektura.

Cholernie prawdziwa

Tytuł jest bardzo obiecujący. Uwiódł mnie zmysłowy głos autora, który zamieścił na swojej stronie fragment książki, który samodzielnie czyta.

Szata graficzna okładki też jest utrzymana w ciekawym klimacie.

Ale po przeczytaniu czuję się lekko oszukana. Rady zawarte w książce są średnio przydatne komuś, kto znalazł się na skraju załamania psychicznego.

Wiele do życzenia...

Generalnie nie przepadam za takimi książkami, ale ta zrobiła na mnie ogromne wrażenie, świetne zakończenie jest w książce i na pewno będę do niej wracała często. Wszyscy się zachwycają i mają rację, bo jest czym. Autor opisuje relacje damsko męskie i pokazuje jak naprawdę wygląda życie, nie owija w bawełnę i mówi co myśli. Polecam.

Rewelacyjna chociaż pewne kwestie powinny być znane nam kobietom. Napisana od serca, prawdziwa, szczera. Polecam

Dobra, chociaż cena jest zawyżona. Na jakiś jeden wieczór przy winie, nie wrócę, nie uratowała mnie, wiele rzeczy już wiem i pewnie jeszcze wiele się dowiem, nie jest fantastyczna, poradnik jak poradnik

Bardzo dobra książka, wiele rzeczy można wyciągnąć i w wielu sytuacjach czułam się jak by to było napisane o mnie, polecam.

Życiowa. Napisana w formie jasnej i czytelnej, czcionka ułatwia czytanie. Monolog kogoś kto Ci dobrze radzi, naprowadza Cię na odpowiednią drogę.

Do przeczytania w jeden wieczór, nie wrócę do niej. Jest dobra, ale nie czuje, aby cos zmieniła w moim życiu.

Zaintrygował mnie tytuł książki i okładka; nie zawiodłam się, nie mogłam się oderwać od tej książki. Smutna, dająca do myślenia. Jestem mile zaskoczona tym co w niej znalazłam. Gdy więcej zaczęłam o niej rozmyślać, doszukałam się czegoś głębszego, zrozumiałam jej sens. Książka która 'pracuje' w głowie' po skończeniu.

• Chcę w prezencie
  • Poradniki